Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó állapotú F Astra reális ára?

Jó állapotú F Astra reális ára?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mennyiért lehet kapni jó állapotú F Astrát? 400-500 körül?

2018. nov. 29. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán... de nem az az igazi kérdés, hogy mennyiért, hanem az, hogy hol, kitől lehet jó állapotú F Astrát venni, reális áron?

Hirdetnek rengeteget, a sok roncs között kell rátalálni arra, ami valóban rendben van (a hirdetésekben mind tökéletes).

Hegyeshalom és Záhony között ingázva jelentős összeg elmehet csak az utazgatásra, vagy kisebb körzetben nézelődsz, számolva azzal is, hogy esetleg hónapok telnek el, mire megtalálod azt a "jó állapotban lévőt".

Az F Astra legendásan rossz korrózió védelemmel készült, a jó állapotnál alap, hogy ne legyen rozsdás - és olyat olcsón találni nem könnyű

2018. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annyiért már G-t is találsz.

Telefonba hiába kérdezed meg a kasznit, futottam már én is lukra, a fószer arra lusta volt, hogy alánézzen, milyen a küszöb alja.

Persze, hogy rohadt volt az egyik oldalon.

Aztán egész véletlenül vettem 170-ért egy dízelt, aminek teljesen hibátlan volt a kasznija.

Sárvédőívek(tank ajtó körül), küszöbök aljai, taposólemez, ezek hajlamosak rohadni. Más nem jellemző.

Azért a Tesco parkolókban látni jópár olyat, aminek a kasznijához még nem volt nyúlva.

Szóval a 90-es évek többi típusai is már mind porrá van rohadva bőven.

Néztem 2001-es VW polót is, aminek kb nem volt alja.

2018. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. nov. 29. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
250-300
2018. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!