Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó fenntartású, megbízható...

Olcsó fenntartású, megbízható IGÉNYTELEN, benzines autó városi használatra? 1.5 millió Ft.

Figyelt kérdés

Max 1.5 millió Ft de jobban örülnék ha 1.3 millió alatt lenne. Én nem értek az autókhoz de utána nézek, nem akarok költeni rá max az alapokat. Úgy néz ki leginkább városi használatra kellene de lesz néhány hosszabb országúti is. Azt akarom, hogy megbízható legyen és a lehető legkevesebb legyen a fogyasztása. Ha nem kell félni a dízeltől akár az is jöhet vagy az elgázosítás. Azért a biztonság sem utolsó és nem akarom szégyellni a kinézetét. Azért ne nőies autó legyen, férfi vagyok.

Van ötletetek? Astra G vagy H, Toyota, mazda 2 vagy 3?

Bármi más?



2018. dec. 1. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

10+ éves autóra kell mindig költeni, ez nagyban függ az előző gazdától is. Az ilyen autókban alapból legalább 200 ezer km van, és akár egy motor felújításba is belefuthatsz.

Ha nem értesz hozzá, szakemberrel menj vásárolni.

Ami biztos költség lesz megvételnél, az összes olaj, és szűrő, illetve vezérlés csere.

2018. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért 1.5 millióért inkább 100 km körüli 8 evés autók állnak rendelkezésre, ami városi autó..
2018. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Astra H-t felejtsd el benzinesben, úgy eszik az olajat mint a barom!

Céges astrám 700km-en 1 liter olajat zabál be, 2 olajcsere között cirka 14 liter olajat eszik meg :D


Az elején még nem volt ennyire durva, akkor csak 1500 majd 1200 majd 1000km-enként evett meg 1 liter olajat.


Amúgy sem hallottam még olyan emberről aki szerint nem eszi az olajat a benzines H astra (Persze nem ennyire durván, de mindegyik eszi).


Szóval én már csak ezért sem neveznék egy H astrát "igénytelen" autónak...

2018. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

“Azért 1.5 millióért inkább 100 km körüli 8 evés autók állnak rendelkezésre, ami városi autó.”


Azt inkább 1.3 millió legyen, de gondolom az első szervíz legyen benne, meg az átírás, akkor olyan 1 millióról beszélünk.

2018. dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Ignis. Igénytelen és megbízható.
2018. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift már 2008-tól ennyiért vehetsz km? Az ennyembe 95000 volt 21-ben adtam el igaz azóta nagyot léptek az árak
2022. márc. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!