Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 3 E46-ot fél millióért?

BMW 3 E46-ot fél millióért?

Figyelt kérdés

Napi 15 km-re kell hogy bejárjak vele a suliba. A lényeg az lenne, hogy fél millióért ne rohadjon semmi más extra nem kell mivel második autó lenne és csak arra kellene hogy azt a pár km-t megtegyem. 316i-re gondoltam mivel csak benzines jöhet szóba és nem kell egy erőgép ekkora távra.

316,318i nek milyenek a fenntartási költségei?



2018. dec. 2. 01:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Az E46 rohad. Még millióért is fogsz olyat találni, amivel el kell látogatni a lakatoshoz, akkor a félmilliós? Felejtős szerintem.
2018. dec. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Felejtsd el
2018. dec. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
500 ból vehetsz patika kisautót (swift, f astra, skoda, stb stb stb) oda vissza elvisz, nem hagy cserben fillėres minden hozzá. Igaz nem lehet vele menőzni..
2018. dec. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Fuss, menekülj... 500e forintból nem lehet normális BMW-t venni. Ennyiért a kínálat legaljából lehet egy bontásérett példányt venni, utána meg jön a sírás, hogy a BMW milyen szar. Félmillióval a zsebben nem BMW-ről kell álmodni.

Egyébként rozsdamentes E46, hahaha... itthon felejtsd el, nem hozzák a nepperek mert ami jó kint is drága. Csak a miheztartás végett, én rozsdamentes E36-ot szerettem volna, 6500 euróba került kint (ez kb. 2 millló), amihez még hozzájött a honosítás költsége.

Aki 500 ezer forintból E46-ot vesz, meg is érdemli. Hogy mennyi lesz a fenntartási költsége? Egy másfél-kétmilliós darabnak minimális, annak amit te akarsz venni pedig horribilis, mert megvétel után kb. a fél autót azonnal ki kell cserélni a közvetlen életveszély elhárítása érdekében.

2018. dec. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
szánalmas, hogy ezekért a roncsokért vagytok oda
2018. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
ennyi pénzért köb húsz éves autót kapsz a rozsdával ne törödj az lesz a legkisebb gondod
2018. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindenképp BMW akkor E36! Talàn ennyiért lesz türhető. E46 500 ért felejtős... és nem csak a rohadàs miatt! Motor/futóműproblémàk ugyanúgy lehetnek.
2018. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Ennyiért még egy 15 éves skodát se kapsz normális állapotban. Mert ugye az első szervízt, és az átírást leveszem ebből az összegből, akkor olyan 200 ezer van autóra.

Elektromos roller ennyiből.

2018. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fél millàt nettóban ìrta szerintem tehàt csak a vételàr...
2018. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
És a suliba miért nem hintalóval jársz? Vagy jól van, merj nagyot álmodni, villogjál egy félmillás verdával. De miért éppen béjemvé?
2018. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!