Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok ember miért vesz 1 millióé...

Sok ember miért vesz 1 millióért egy lelakott bmwt mint pl egy jó állapotú suzukit?

Figyelt kérdés
Oké Suzuki nem olyan nagy név mint a BMW de megbízható és sok sok jó állapotú van. Elismerem egy Swift nem nagy de a legtöbb ember aki megveszi a bmwt nem is azért veszi, mert kell a nagy hely.

#autó #Suzuki #BMW #kocsi #verda #paitka állapot
2018. nov. 8. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Te mit ennél meg egy közeli lejáratú olyan ételt ami a kedvenced, vagy egy frisset amit nem szeretsz?
2018. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Azért veszik, mert arra vágynak, hogy BMW legyen, ne Suzuki.

Aki érzelmi okok miatt akar BMW-t, nehéz értelmi érvekkel lebeszélni róla, és nem is kell... vegye meg, örüljön neki, legyen vele szerencséje, mert ha nem, nagyot fog szívni... de ez tééged miért zavar?

2018. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
#1 -et korrigálnám: Te melyiket vennéd, a kedvenc szendvicsedet, ami már évek óta a polcon rohad, tele van pondróval, penésszel és patkányürülékkel vagy egy olyan szendvicset, amit nem annyira szeretsz, nem néz ki olyan gusztán, de amúgy semmi baja, ehető és nem kapsz tőle ételmérgezést?
2018. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Azért ne dicsérd annyira az új suzukit.

Régi (20 éves) swiftemet cseréltem a nyáron, és szóba jött az új. De az ABS kocka miatt nem mertem venni. Inkább Mitsubishit vettem, Az jobban is néz ki. Mert nekem az tettszett. (pedig mindenki a Jazz-ra akart rábeszélni)


Még szerencse, hogy szabad piac van, és mindenki eldöntheti, mit akar venni.

Amúgy nem a hely szokott szempont lenni, de a kényelem és az erő már inkább. Azért egy BMW-t ne hasonlíts egy Swifthez.

Nem ugyanaz a kategória. Kb annyi a közös, hogy 4 kerekük van, és motor hajtja őket...

2018. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem az a baj, hogy megveszik. Megteheti, vegye, ebben érzi jól magát. Inkább az a baj, hogy utána nincs pénz fenntartani.
2018. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Swift ABS kocka pedig nem egy nagy probléma. 30.000-ért felújítják, de ha egyébként 3-4 évente lecseréled benne a fékolajat, soha nem megy tönkre.
2018. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amikor érdeklődtem nekem 70-et mondtak. És hogy menet közben beesik a fékpedál... Hát köszönöm, azt nem szerettem volna...
2018. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 D. Brasco ***** válasza:
77%
A suzukira nem nedvesedik a lányok bugyija a faluban a diszkó előtt,a bmw propellerre viszont igen,ráadásul ettől a jelvenytol a tulaj farka is azonnal 5 centivel hosszabb!
2018. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#3 Nem jó a korrigálás. 1 millás BMW még nem rohad évek óta.
2018. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a környéken van egy nagyon jól rendbe tett 2003-as 3-as bmw, rendbe hozatott rajta mindent amit kellett, alvázvédelem, futómű, szigetelések, nagyobb kipufogó rendszer, rozsda nem volt rajta, az előző gazdája tudta hogy kell ápolni, tárolni.


Én mindig úgy megyek el mellette hogy nem tudom utálni mint autót, mert jó ránézni, szívesen kipróbálnám, de megvenni nem merném, hátsó kerekesből lexust vennék inkább, azzal is lehet csúszkálni ahogy ezzel.


Ezek a régebbi bmw-k még lehet jobbak lehetnek mert láttam már több igényes darabot, amire azt mondhatom hogy a kor nem minden.

2018. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!