Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 3 E46-ot fél millióért?

BMW 3 E46-ot fél millióért?

Figyelt kérdés

Napi 15 km-re kell hogy bejárjak vele a suliba. A lényeg az lenne, hogy fél millióért ne rohadjon semmi más extra nem kell mivel második autó lenne és csak arra kellene hogy azt a pár km-t megtegyem. 316i-re gondoltam mivel csak benzines jöhet szóba és nem kell egy erőgép ekkora távra.

316,318i nek milyenek a fenntartási költségei?



2018. dec. 2. 01:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

E46 tényleg meredek ennyiért. Persze vannak kivételes jó vételek. De nagyon óvatos lennék.

Én is azt akartam ennyi pénzért. Végül e36 lett belőle, de abból egy normális darab.

2018. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 walk w1th mee ***** válasza:
100%
e46om volt,szint 3 évig,mindent is rákellett költenem:D 7ezer eurós autóban ültem a végén amikor egy kicsit 'elrúgtam' neki,és leszakadt a hátsó hid a padlólemeztől . na akkor már másnap elis adtam hál istennek! régi bmwt soha a büdös életben nem vennék többet.
2018. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!