Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szolgáltatást hiányolto...

Milyen szolgáltatást hiányoltok egy autókereskedésnél?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyitni egy autókereskedést, elég nagy szakértelemmel bírunk családtagommal(tudom hülyeségnek hangzik, de szeretnénk becsületet is ami ebből a szakágból eléggé hiányzik), és szeretném megtudni tőletek, hogy milyen szolgáltatást vennétek még igénybe egy autókereskedőnél az autóvásárláson kívűl. Jöhetnek extra ötletek is nyugodtan.

Esetleg még arra is válaszolhattok, hogy hogy lehetne a vásárlók bizalmát elérni!

Köszönöm előre is.


2010. jún. 27. 00:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Cukorka! a gumisnál is vannak ilyen pici savanyú cukrok :D
2010. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
km-óra visszatekerés mellőzése, őszinteség...
2010. jún. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Bp.-en még Okmányiroda és Posta is van a bejáratnál.


Minket mégis lenyúlt a kereskedő plusz 5 ezerrel, amiért soron kívül elintézte az átírást.


Kifele menet rosszul esett, meglátni az okmányirodát, de csak röhögni tudtunk magunkon.


[link]

2010. jún. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

,,km visszatekerésének mellőzése, őszinteség....''


Szerencsére én csak olyanokkal foglalkozok amiknek úgy vélem valós a km-e.

Egyébként sok laikus autóvásárló azt hiszi hogy a keveset futott az biztos jobb. Pedig elkell árulnom valamit: NEM JOBB. A sokszor többet futott és szépen karbantartott típus sokkal jobban megéri.

Őszinteségről meg annyit, hogy a vevő állandóan biztosítékot kér a szavamra. A becsület és a szó sajnos már nem elég...

Továbbra is várom a válaszokat!

2010. jún. 27. 01:54
 5/28 czibles válasza:
ha már sok kocsival foglakoztok, akkor egy olyan weblap, ahhol minden fenn van az árult kocsikról és lehet normálisan keresni is köztük.
2010. jún. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
43%

egy újautó kereskedésben elvárható, hogy épületben öltönyös ember várjon az ajtónál.


használtautónál szerintem nincs szükség extra dolgokra. az út mellett lehet látni az álló autókat, be lehet menni, ha érdeklik őket, meg bemegy a kis épületbe, aki elmondja az autókról tudnivalót. szerintem cukor csak a nagy kereskedésekbe kell...

ha színvonalas kereskedést akarsz: szép, megkímélt autókat árulj és ne látszódjon rólad, hogy egy bűnöző gengszter vagy. sajnos én egyszer találkoztam egy ilyennel, oda többet nem fogok menni. km-t szerintem lehet (kell, hisz mindenki ezt csinálja) visszatekerni. apum beadta a 300.000kilóméteres kocsiját 220.000kilóméterrel egy kereskedésbe, 1 hónappal később pedig egy másikban 160.000-el találtuk meg a kocsit. egész jó állapotú autó volt, ha nem látszik, hogy szét van hajtva szerintem tekerd vissza. lehet most sokan le fognak lepontozni, de most nem a vásárló érdekeiről beszélek.

Vállalj garanciát! figyelj arra, hogy mindig ugyanannyit! Ha fele annyi van az egyiken, mint a másikon biztos nem fogják megvásárolni, mert ezzel igazolod, hogy nem a legjobb kocsi. tehát fél vagy egy évet vállalj.

Hitel is legyen megoldható és vállalj kedvezményeket! És persze legyen csere.

Sok sikert a kereskedéshez, remélem sikerülni fog! :)

2010. jún. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászoló iszonyat rendes ember lehetsz!

Köszönöm. Jó kinézettel nem lesz gond, műszaki egyetemen szereztem diplomát, szóval némi értelem is szorult belém.

Köszi szépen a hozzászólalásokat! Várom a többi hozzászólást is!

2010. jún. 27. 02:33
 8/28 anonim ***** válasza:

Hol fogod nyitni?

Amúgy én személy szerint egy olyat is tudnék értékelni, hogy egy fedett kocsibeálló, ahol akár szakadó esőbe, vagy térdigérő hóba is meglehet nézni az autót, természetesen szilárd alappal(aszfalt, beton, stb...).

Ja, és ha télen lefagy a szélvédő, ne sajnáld azt a pár percet, még legalább az "eladó" papír körül lakaporod a jeget.

2010. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nézd, nem fog tetszeni amit irok, de ha azt akarod, hogy ne csak 1x menjek be a boltodba, hanem 5 évente, amikor autot cserélek, akkor mindig nálad nézzek szét elsőként.. akkor árulj jó, mebizható autókat! ha valami nem jó az autón, közöld! ellentétesnek tűnik a saját érdekeddel, de hosszútávon mégis kifizetődő. ha egyik autóról azt mondod hogy ez a rossz, a másikon az a rossz, de a 3. az jó autó, nincs vele semmi különösebb gond, akkor elviszem a 3-at, boldog leszek vele és legközelebbi cserénél is hozzád megyek.


(ehelyett szokták az emberre rásózni rejtett hibával a kocsikat, ami ugyan szintén haszon, de hogy többet az életben nem lát és senkinek nem referálom [sőt elrettentem] az biztos)

2010. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megvalósítható, de vevőként biztosan pozitívan értékelném, ha szerződnél egy jó szerelővel, aki a kisebb hibákat /persze a realitás keretein belül/, garanciában megjavítaná. A nagyobb forgalom hosszabb távon szerintem kompenzálná a költségeket.
2010. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!