Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi kell ahhoz, hogy pl. saját...

Mi kell ahhoz, hogy pl. saját autóval futárkodhassak, csomagküldési szolgáltatást végezhessek stb?

Figyelt kérdés

Úgy értem, "akármilyen" autóval bele lehet vágni, vagy csak viszonylag új, nagy tehermentes géppel (amin nem lehet pl. opciós teher vagyis tartozás)? Tudom, hogy taxizni pl. csak nagyobb, viszonylag új géppel lehet, azért kérdezem. Azért ez kicsit más. Illetve miben különbözik a futár, pl. reptéri transzfer futár egy taxistól jogilag?

Másrészt: elég egy futárnak a B-s jogsi vagy kellenek PÁV-ok, áruszállítói igazolvány/vizsga stb.


Pl. vállalkozóként... Egyáltalán van erre kereslet (megyeszékhelyeken)?

1 autóval is lehet kezdeni valamit, vagy mindenképp több autó kell + alkalmazottak?


2011. okt. 9. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
én szerintem csak kiváltod a vállalkozóit és, kész, tudjál számlát adni. Nincsen már fuvar engedély, meg nézd meg sokan milyen öreg teher autókkal furikáznak, szóval a kocsi miatt sem kell aggódni
2011. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!