Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lene egy kérdésem van egy...

Bandex kérdése:

Lene egy kérdésem van egy opel corsam b city 1. 0 12v autom nagyon csörgöt nagyon kopogot és hirtelen le ált olaj volt bene mindent rendben találtam de nem indult probáltuk be tolni bikázni de semi de amikor inditom forgat nem tudom mi lehet a baj? .

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Legtomegmero tonkrement benne. (csak tipp, enyemnek az volt a baja)
2018. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

offolom mert pl nagyon csörögni a lánc szokott ha láncos és a végét nyomja nagyon...amúgy passz

De nagyon csörgött meg nagyon kopogott és gondolom nem egyik pillanatról a másikra kezdte hirtelenjébe. Szerelőhöz kellett volna vinni,mert sok eset van amikor jobb és olcsóbb ha egyből viszi az ember és nem az öngyógyításra vár aminek a vége egy nagyobb és drágább kár.

2018. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a láncra, a vezérlésre tippelek. Ha légtömegmérő lenne akkor olcsón megúszod, ha vezérlés, akkor lehet új motor lesz a vége.
2018. dec. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 1 0 corsa lánc nyúlása hajlamos. Ha nem megfelelő olajjal használják, akár az új lánc is el kezd csörögni 10-20 ezer km. múlva megint. Sajnos nem olcsó mulatság.
2018. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!