Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajcsere előtt állok Castrolt...

Olajcsere előtt állok Castrolt nem szeretnék venni. Motul vagy Eneos 5w30?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok? "Benzines autó"
2018. dec. 5. 04:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából édesmindegy, ha nem hamisat vesz az ember, mellesleg Castrolt nem tudom miért zárod ki, ugyanúgy minőségi gyártó.
2018. dec. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megbízható boltból venném tudom hogy minőségi a Castrol, de nekem nem kell az összes ismerősöm azt használ.
2018. dec. 5. 06:08
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem meg az összes ismerösöm benzint tankol amikor ki akartam tűnni a sorbol és dízelt tankoltam tönkrement az autó... valami oka csak volt, hogy addig benzint tankoltam... feltünősködni akartam. Nekem meg eneost tesznek bele a ismerősök én is azt vettem, letéptem a cimkét és azt mondtam utána, hogy mobil1 olaj.
2018. dec. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég furcsa logika, Kérdező. Neked azért nem kell, mert minden ismerősöd olyat használ és mindenkinél bevált? Hát, mondanám hogy értem...

Egyébként a márka mindegy, lényeg hogy a választott olaj rendelkezzen gyártói jóváhagyással az autódhoz, legyen megfelelő a teljesítményszintje. Ne a márkákat nézegesd, hanem keresd ki hogy mi a gyári előírás az autódhoz, és olyat válassz ami a gyártói előírást teljesíti.

2018. dec. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lol, ez ám az olajvásárlási szempont.

Tudod mit, tegyél bele tesco-s noname-t, azt normális ember nem használ, máris kitűntél

2018. dec. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél bele traubit!
2018. dec. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Castrol edge volt amit kapott..hát nem szerette.Szóval akkor hajrá neki és keresőt használjuk, (PSA autó) castrol kereső,nem talált hozzá megfelelőt. Akkor jöjjön a mobil és Mobil super 3000 formula p volt amit ajánlott és amit aztán vettünk is bele. Szuper :D

Szóval hajrá,nézelődj,hogy melyik lenne jobb az autódnak:

[link]

2018. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

WSS-M2C913-C szabványnak megfelelő és tudja az Jóváhagyások API SL / CF

ACEA A1 / B1-10, A5 / B5-10

2018. dec. 5. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!