Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A naptól repedezett fényszórót...

A naptól repedezett fényszórót lehet még polírozni, vagy csere?

Figyelt kérdés
Van egy autóm, minek a nap hatására a fényszórója megrepedezett és be is van mattulva kicsit, a mattulást tudom, hogy ki lehet polírozni, de azokat a kis repedéseket is? (Nem kőfelverődéstől származó repedések)

2018. dec. 5. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon repedés függő, így látatlanban azt tudom mondani vidd el egy tesco melletti szélvédő javítóshoz vagy egy polírozó műhelybe és ott meg tudják neked mondani hogy még menthető-e vagy cserés.
2018. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel a kocsim szervizből szervizbe jár (rossz vétel miatt), így pénzem lényegében február-március környékén lenne megcsináltatni, ahogy néztem a repedésekbe oldalról, nem láttam olyan mélynek, ha nem mély a repedés az még javítható, nem?
2018. dec. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!