Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félek az autó eladástól?

Félek az autó eladástól?

Figyelt kérdés

Félek de nem tudom miért.


Talán mert hozzám nőtt.


2018. dec. 6. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
milyen autóról van szó ?
2018. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd ha megkapod a pénzt érte, akkor máshogy fogod látni!
2018. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne add el ha nem kell gyorsan a pénz egyéb gond nincs . Akkor sem ha tuti állapotú meg vagy elégedve de egy újat újabbat vennél ami zsákbamacsek is lehet ...
2018. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es ismered azt a számot,hogy nem lehet boldogságot venni?
2018. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor tartsd meg vagy kezd el javítgatni/felújítgatni.


Vagy miért akarod eladni? miért kell másik?

2018. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jogosan félsz, én sokat szívtam vele, mert nem készültem fel előre alaposan. 1.Vidd el eredetiségvizsgálatra! (Téged is véd, 60 napig érvényes, ha a vevő viszi, és valami akad, pl. nem jól látható a szám, stb., neked lesz macerád), Vizsgáltasd be egy szervizzel is, hogy reális képed legyen az állapotáról, és tudj mindenféle kérdésre válaszolni. 2.Figyelj arra, hogy a négypéldányos szerződésből a legújabb változatot töltsd le, és nézd át, hogy a törvény szerinti valamennyi kötelező elem benne legyen, különben az okmányirodában vissza fogják dobni. 3. Ha nem bánod, hogy egy kis pénzt buksz rajta, akkor inkább nagyobb, megbízható hírű kereskedésnek add el, sok mindent elintéznek helyetted, kevesebb a macera.
2018. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én sem adnám el az én öreg vasamat (max. nagyon sok pénzért) mert nagyon hozzám nőtt, nagyon szeretem, rengeteget foglalkoztam/foglalkoztunk vele...


Új kipufogórendszer (3 dobos), új izzitógyertyák, új porlasztócsúcsok, új fékrendszer, új hűtőrendszer, új tömítések, új főtengely szimering, új belső fűtőtest, új vezérműlánc, új feszítőgörgők, belső világítás és műszerfalvilágítás LED-re cserélve, csomagtér műanyagok kibontva és kifestve, új első gömbfejek, új első szilentek, új ablakemelők, új difi szimering.... és még ami nem jut eszembe és még ami jövőre tervben van :D


Nem hangzanak ezek olyan durva dolgoknak de ezek mind itthon lettek megcsinálva saját kézzel szóval nem hiába nem válnék meg tőle, pedig lassan 30 éves a gép!

2018. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én se szívesen váltam meg az előzőtől. De hát ez ilyen
2018. dec. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam. :) Úgy volt, hogy veszek egy új autót a régit pedig utána eladom. De mivel a régi is hibátlan, kívül-belül teljesen jó állapotú, kiszámoltam, hogy a fenntartása a váratlan maghibásodásokat leszámítva nem egy őrült nagy összeg, így képtelen voltam megválni tőle. :) Most két autóm van. Az újat kímélem azzal, hogy csak hosszútávú utakra járok vele, ami nálam egyébként heti rendszerességű egész évben. A régivel pedig leginkább a városban futosgálok, néha közbeiktatva egy hosszabb utat.
2018. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a sok fárasztó embertől tartok, akik a telefonba a felé alá ajánlanak.
2018. dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!