Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Félek az autó eladástól?

Félek de nem tudom miért.

Talán mert hozzám nőtt.

dec. 6. 18:40  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
milyen autóról van szó ?

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont dec. 6. 18:52 Privát üzenet
Majd ha megkapod a pénzt érte, akkor máshogy fogod látni!

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont dec. 6. 18:58 Privát üzenet
Akkor ne add el ha nem kell gyorsan a pénz egyéb gond nincs . Akkor sem ha tuti állapotú meg vagy elégedve de egy újat újabbat vennél ami zsákbamacsek is lehet ...

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont dec. 6. 19:10 Privát üzenet
2-es ismered azt a számot,hogy nem lehet boldogságot venni?

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont dec. 6. 19:12 Privát üzenet

Akkor tartsd meg vagy kezd el javítgatni/felújítgatni.

Vagy miért akarod eladni? miért kell másik?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont dec. 6. 21:05 Privát üzenet
Jogosan félsz, én sokat szívtam vele, mert nem készültem fel előre alaposan. 1.Vidd el eredetiségvizsgálatra! (Téged is véd, 60 napig érvényes, ha a vevő viszi, és valami akad, pl. nem jól látható a szám, stb., neked lesz macerád), Vizsgáltasd be egy szervizzel is, hogy reális képed legyen az állapotáról, és tudj mindenféle kérdésre válaszolni. 2.Figyelj arra, hogy a négypéldányos szerződésből a legújabb változatot töltsd le, és nézd át, hogy a törvény szerinti valamennyi kötelező elem benne legyen, különben az okmányirodában vissza fogják dobni. 3. Ha nem bánod, hogy egy kis pénzt buksz rajta, akkor inkább nagyobb, megbízható hírű kereskedésnek add el, sok mindent elintéznek helyetted, kevesebb a macera.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont dec. 6. 21:14 Privát üzenet

Én sem adnám el az én öreg vasamat (max. nagyon sok pénzért) mert nagyon hozzám nőtt, nagyon szeretem, rengeteget foglalkoztam/foglalkoztunk vele...

Új kipufogórendszer (3 dobos), új izzitógyertyák, új porlasztócsúcsok, új fékrendszer, új hűtőrendszer, új tömítések, új főtengely szimering, új belső fűtőtest, új vezérműlánc, új feszítőgörgők, belső világítás és műszerfalvilágítás LED-re cserélve, csomagtér műanyagok kibontva és kifestve, új első gömbfejek, új első szilentek, új ablakemelők, új difi szimering.... és még ami nem jut eszembe és még ami jövőre tervben van :D

Nem hangzanak ezek olyan durva dolgoknak de ezek mind itthon lettek megcsinálva saját kézzel szóval nem hiába nem válnék meg tőle, pedig lassan 30 éves a gép!

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont dec. 6. 21:15 Privát üzenet
Hát én se szívesen váltam meg az előzőtől. De hát ez ilyen

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont dec. 7. 07:10 Privát üzenet
Ezzel én is így voltam. :) Úgy volt, hogy veszek egy új autót a régit pedig utána eladom. De mivel a régi is hibátlan, kívül-belül teljesen jó állapotú, kiszámoltam, hogy a fenntartása a váratlan maghibásodásokat leszámítva nem egy őrült nagy összeg, így képtelen voltam megválni tőle. :) Most két autóm van. Az újat kímélem azzal, hogy csak hosszútávú utakra járok vele, ami nálam egyébként heti rendszerességű egész évben. A régivel pedig leginkább a városban futosgálok, néha közbeiktatva egy hosszabb utat.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont dec. 7. 09:05 Privát üzenet
Én inkább a sok fárasztó embertől tartok, akik a telefonba a felé alá ajánlanak.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont dec. 7. 09:10 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy Porsche Panamerának a fenntartása mennyivel drágább mint mondjuk egy VW Passat-é?
Kocsiba elég a hűtővízbe fagyállót önteni?
Tudok olyan autós biztonsági kamerát ami PARKOLÁS közben figyeli az autó körüli tevékenységet?
A rendszámon és a forgalmin kívül, kell valami más dokumentum az autó forgalomból való kivonásához?
A mentőben és a rendőrautóban is váltanak?
Félek autó eladástól? Áttudnak verni? Mi a menete?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!