Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2es Seat Leon 1.6 vagy 5ös...

2es Seat Leon 1.6 vagy 5ös Volkswagen Golf 1.6?

Figyelt kérdés
Melyik jobb választás és miért. Illetve ha volna 5000€tok 20 évesen milyen autót vennétek?

2018. dec. 12. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Motor tekintetében Seatba csak a 8 szelepes került, míg Golfba 8-as és a 16-os FSI is.

Én a 8 szelepest választanám, így ez még nem sokat segít.


Fiatal számára a Golf (pláne ezzel a motorral) nagyon konzervatív autó, értsd semmi élet nincs benne csak a szürke és tökéletes német funkcionalitás. Persze a felszereltséget fel lehet tornázni, de akkor már legyen kicsit fiatalosabb a külseje.


20 évesen a Leont választottam volna. Most 31 vagyok, ezen kettő közül a Golfot választanám, pusztán azért mert ez illik jobban a nyugodt habitusomhoz.

2018. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a golfot venném. Nekem a forma jobban tetszik.

Viszont, ha magamnak kellene, akkor mindenféleképpen kombit vennék. Mondeo, Passat, Golf, ezeket mind kombiba.

Ha véletlen babybumm is lesz, akkor nem kell feladni az autót azért, hogy ha véletlen bevásárolni is akarnánk menni vele. Illetve a méreteimből adódóan is, igaz ez teljesen egyéni.

2018. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!