Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Munkábajáros tartalék autónak...

Munkábajáros tartalék autónak mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Minél olcsóbban, legalacsonyabb

fogyasztással, olcsó fenntarthatóság.


Vagyis egy szogeyszeru talicska kell benzinmotorral!


2018. dec. 13. 22:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pl nekünk télen munkábajáros auto lenne, máskor tartalék
2018. dec. 13. 22:46
 2/12 D. Brasco ***** válasza:
79%
Swift...nem is kerdes....esetleg a többi ilyen filléres kisauto:punto corsa clio twingo saxo seicento meg tarsai
2018. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Régi Swift vagy Alto.
2018. dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Swift, de én hidegjáratva télen fűtéssel 10 literrel járok, csak mondom, és ez normális, sok pajti is így van, esetleg ezredes (ezres Swift) 3 henger jobban szereti a várost. Viszont ha majd nem suliba hanem melóba kell mennem az kb. napi 100 azt 5,5.5 literrel megoldja. Ennél olcsóbban megbízható autót nem kapsz, ezzel párhuzamosan viszont egy Ford Fiestát (mk4-ről van tapasztalatom ) 50 lóerős, 1.3-as az városba csak 7 litert eszik piszok gyorsan melegszik, fűt, de nem lehet vele normálisan tolatni, kicsik a tükrei, Alhambrával előbb beparkolok bárhová mint a Fiestával. Mondjuk a Swiftemmel szemben, szervós,s légzsákos a Fiesta, és a csomagtartója is nagyobb. És a Fiesta meg 5 litert eszik hosszú távon, és kicsit stabilabb is. :)


Ha én választanék Swift, mert az volt az első autóm, második is, de ebben nincs annak tudatába realitás ami a cél nálad.


Fiesta nem papír autó annyira, de kp. zárat nehéz bele építeni, annyi hátránya van, meg a tükrök. :)

2018. dec. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1996 utáni (gömbölyű) Colt, 1,3-as motorral.
2018. dec. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Corsa B
2018. dec. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Citroen Saxo/Peugeot 106.
2018. dec. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
F Astra 1.6 8v benzin vagy egy isuzu diesel!Jobbára csak üzemanyag kell bele+hütőfolyadék,motorolaj és a világból kimennek még ilyen idősen is!
2018. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1,0 swifttel, 6 liter fölé sosem ment a fogyasztás, pedig fázós vagyok, és BP agglomerációból ingáztam vele, tehát sokat dugóztam.


Fenntartása fillérekből megvan, ha nem hanyagolod el (időben olajcsere, normális olajjal, gyertyacsere, levegőszűrő).


Nagyon szerettem, amíg megvolt.

2018. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
# 9-esnél a pont!
2018. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!