Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Munkábajáros tartalék autónak...

Munkábajáros tartalék autónak mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Minél olcsóbban, legalacsonyabb

fogyasztással, olcsó fenntarthatóság.


Vagyis egy szogeyszeru talicska kell benzinmotorral!


2018. dec. 13. 22:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ezres swiftem van automata valtos es igy telen mindig kokszon veretem a futest mert nagyon fazos vagyok

70-30 orszagut-varos es 6 liter az azlagfogyasztasom.

Egy idos partol vettem 1 eve. 115 ezer km volt benne csereltem egy vezerlest mikor megvettem az 30 ezrembe kerult meg olajat csereltettem az 10 ezer volt. Semmi masra nem kellett kolteni. Mindig pocre indul. Igaz semmi nincs benne se elektromos ablak se kozponti zr se szervo tehat nagyon sokminden el se tudna, de igy egyetem mellett kenyelmesen fent tudom tartani es jobb mint a buszhoz igazodni allandoan.

2018. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, munkábajárós autónak miért kell trágya autót venni. Pont az lenne a lényeg, hogy kora reggel, meg délután fáradtan legalább az utazás legyen kényelmes, ha már autóval jársz.
2018. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!