Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kwik Fit gumi- & autószerviz-h...

Kwik Fit gumi- & autószerviz-hálózatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

valaki dolgoztatott már velük?

Jól dolgoznak?

Lehúzósak?


2018. dec. 15. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A győri telephelyük nagyon jó. Kedvesek, segítőkészek, nem akarnak minden szart a nyakamba sózni, nem használnak gagyi alkatrészeket. Eddíg nem tudtam olyat kérni tőlük amire nemet mondtak volna. Volt hogy egy fényszóróállításért pénzt sem kértek.
2018. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már van Magyarországon is Kwikfit??? Amúgy én angliában ismerem őket. Itt drágák, de jók. Nem összebarmolják mint egy két maszek szerelő, viszont ennek megfelelően jóval drágábban is dolgoznak.
2018. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

#2

Jah, tudnak kereket, izzót és esetleg olajat cserélni. Bemész egy egyedibb kéréssel és elhajtanak mint a magzatvizet.


Sima alkatrészcserélők.

2018. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3-as. Én eddig csak olajcserén és gumicserén voltam náluk. Nagyobb javításokkal kapcsolatban nincs velük tapasztalatom.
2018. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már?! Nem olyan újdonság ez. Felén (Bp) évek óta van egy szervizük. Gondoltam már rá, hogy ki kéne próbálni, mert nekem gyakorlatilag itt vannak a szomszédban. De eddig mindig márkaszervizbe jártam, teljes megelégedéssel. Az árlistájukat elnézve nem a legolcsóbb helyeke egyike...
2018. dec. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jól írja....

Csak az alkatrészeket cserélgetik találomra


autót javítani nem tudnak

2019. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem ki akartàk cseréltetni a dudàt / kürtöt potom 40 ezerért plusz új féklàmpa izzókat, holott kiderült, egy szàz forintos biztosíték cserével orvosolható volt a gond. Azt hiszem ez mindent elmond róluk.
2020. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!