Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan motor ami valóban...

Van olyan motor ami valóban megtett legalább 1 000 000 km -t?

Figyelt kérdés

autók motorjáról beszélek.

miért van az hogy hallottam már sok olyan autóról ami 2ésfél millió km -t tett meg. AZTÁN ODAÍRJÁK HOGY A MOTOR 3x-4x LETT CSERÉLVE. az kössz :D ennyi erővel az én kocsim is biztos elmegy millió kilómétereket csak kitudja hány motorcserével... Ez a hír így abszolút nem meglepő.. Valaki tud olyan autókról ami a GYÁRI MOTORJÁVAL tett meg millió kilométereket? vagy legalább 1et?


2018. dec. 17. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

2 év alatt 578200km.

Érdekes lehet.

Az egy nap kb 800km

Vagyis 2 év alatt minden nap pl Zágrábba, meg vissza.

Simán hihető. :D

2018. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak eliras ez a hirdetes. Vagy nem tudom. Ennyit nem mennek egy autoval sem ket ev alatt, ezzel meg plane nem hinnem, meg annyira egybe van. Ennyi km utan az uleseknek minimum szana szet kene lennie benne.
2018. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Wlirhatott egy nullat szerintem.
2018. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Elirhatott*. Őszintén szólva én azt sem értem, hogy egy Audi, Merci, BMW-be hogy tudnak 2-3 eves korára 150-200 ezer km-t beletenni. Ehhez naponta kell 2-300 km-t megtennie, amit azért nem bírok megérteni, mert lehet hogy én gondolkodok túl sarkosan, de

1. Akinek ilyen autója van annak egy jelentős része nem is munkával szerzi a jövedelmét, hanem seftel, lop stb vmi illegális, tehát nem kell munka miatt meg tárgyalás stb napi szinten ennyit menni.

2. Ha netán mégis munkával szerzi a pénzét az illető, akinek ilyenje van, akkor sincs olyan hogy minden nap ennyiket utszzon, vagy legalábbis gyakran ilyen sokat. Ennyi üzleti ügy egyszerűen nincs.

3. Akinek ilyen kocsija van, az esetek nagy részében nem ez az egyetlen kocsija, tehát nem is egy autóba teszi bele ezeket a km-eket, hanem használ mellette mást is.

4. Ezek az autók enyhe túlzással majdnem annyit állnak szercizben, mint amennyit az utakon mennek.


Kérdésem tehát. Hogy a p.csaba van a legtobb ilyen autóba két három éves korára kétszázezer km?

2018. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!