Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Észrevettem, hogy a hátsó...

Észrevettem, hogy a hátsó sárvédőívek pereme elkezdett rozsdásodni, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Igazából szerintem elég korán észrevettem, van ellene valami bevált megoldás, valami anyag amivel bekenhetem ami meggátolja, vagy lassítja a folyamatot?

2001 es polo és eddig meglepő módon teljesen rozsdamentes minden pontjában.



2018. dec. 18. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nézd meg az alját is(nem akarom elvenni a kedved...)

Amúgy ha nem bonyolultabb színű az autód, az ilyen 2 az 1-ben zománcfestékek jók szoktak lenni. Vagyis alapozó+zománc egyben.

2018. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hamerite
2018. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
teligumi cserénél néztem 1-2 hónapja az alját, nemtudom akkor hogy nem vettem észre a sárvédőívet, de nagyon kezdetlegesnek tunik, mert csak a belső felén van, ha oldalról ránézek a kocsira akkor nem is látni még.
2018. dec. 18. 23:13
 4/4 A kérdező kommentje:
egyébként bordó a színe, nemtudom milyenek ezek az anyagok, de szerintem ha csak festéket használnék azzal sokra nemmennék, mert alatta ugyanugy továbbrozsdázna nem? egyszer láttam valami olyan anyagat amit rákentek az enyhén rozsdás felületre és száradás után mintha fekete festékké változott volna a rozsda
2018. dec. 18. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!