Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » YAMAHA XT 2007 indítása?

YAMAHA XT 2007 indítása?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan problémám hogy adott a motor és mivel nincs rajta gyárilag berúgó kar ezért vagy betolom vagy önindítózom. Na most nem vagyok nagy motor szakember de az önindító jó, viszont mikor berakom üresbe és nyomnám neki az indítást akkor csak az önindító fogaskereke és az az melletti fogaskerék forog. Ha kézzel megtekerem a burkolat alatti dobot akkor forog az önindító is meg minden úgy ahogy kell. Na de akkor ha én gombbal akarom indítani mi a fenéért nem forgatja a dobot is ? Minden sebességbe megnéztem már szarrá merítettem az aksit is de egyszerűen nem tudom beindítani. Valakinek valami ötlete? Egyébként a dobot is levettem és minden rendben volt és nem értem hogy miért nem megy.

2018. dec. 23. 17:04
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsi nem a dobot hanem azt a fő tengelyt amiben a mágnes is van, azt ha megtekerem akkor forog vele minden.
2018. dec. 23. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!