Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék venni milyen...

Csutkamutka kérdése:

Autót szeretnék venni milyen motort ajánlotok? Gondolkozom sok mindenben pl audi a6 3.2fsi,2.7 fsi (2004 kb) vagy diesel legyen vélemény? Vagy mit ajánlotok? Fő szempont hogy gyorsuljon és azé tankolható legyen és ne menjen a gatyám a szervíre se.

Figyelt kérdés

2018. dec. 24. 12:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

NagyonMenő, a hozzászólásom utolsó bekezdése nem neked szólt. A kérdezőnek írtam, hogy egy 3.2 -es motor nem fog keveset fogyasztani. A kevés az 7 liter.

Amiket leírsz, az pontosan azt támasztja alá, hogy drága a fenntartása, a kérdezőnek ez sok lesz.

A kérdezőnél nem értem, miért pont 170 lóerő kell? Vagy mihez kell? Egy Suzuki Swift I GTi agyonver sok autót gyorsulásban, de egy Clio Williams is és sorolhatnám. Emberünk nem nagyon tudja, mit is akar, szerintem. vagy csak nem írta le. Ha 170 lóerő kell, akkor a már említett 1.8 T motor remek választás. Szerelték sok jó autóba.

2018. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Euro 4-es volt, gyakorlatilag még a legelső 3.0 TDI, semmi fejlesztés nem volt még rajta, 224 lovas. Amúgy hallottam én is erről, hogy a 2004-es A6-osok problémásak, mert csomó gyermekbetegségük van. Hát egyik legjobb barátomnak van egy 2004-es szintén 3.0 TDI, és semmi baja az autónak, kitűnően üzemel.
2018. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!