Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Kocsit vegyek?

Milyen Kocsit vegyek?

Figyelt kérdés

Az a nagy kérdés hogy napi 90km-es távolságra milyen használt aútót vegyek? max 250.000FT-ig. dizel az kilőve, de attol függetlenül legyen takarékos fogyasztásu.

munkába járosnak kell de egy gyerek ülés is férjen el benne ha úgy van. én egy

DAEWOO MATIZ 0.8 S -re gondoltan de ha tud valaki valami jobbat akkor irja le lécives...



2018. dec. 25. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyiért a dízel valóban ki van lőve, de még a benzinesek közül sem könnyű találni VALAMIT, ami használható.

Talán a Suzuki Swift, amiből a nagy számok törvénye szerint könnyebb találni olyat a sokbroncs között, ami még kibír néhány évet, van rajta műszaki, és vállalható állapotban van.

Az autónál közel sem biztos, hogy a vételár jelenti a legnagyobb kiadást, és még a motorhiba is jobb, mint a szétrohadt alváz, szétrozsdált autót egyszerüen nem szabadna megvenni, márpedig ennyiért többnyire olyanok vannak.

2018. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én napi 90 km-re nem vennék ilyen kis lélekvesztőt.

Dízel miért van kilőve?

Amire szeretnéd szerintem egy VW Passat III vagy más néven malac Passat ideális lenne egy TDI motorral.

Hatalmas hely van benne hátul is. Egy gyerekülés kényelmesen elfér és a gyerek sem fogja rugdosni a hátadat. A motor pedig megbízható és keveset fogyaszt, ráadásul egész dinamikus, nem kell a pótkocsis ifa mögött cammogni vele.

Ha nagyon ragaszkodsz a benzinhez, akkor pedig az F Astra amit javaslok. Nagyon tudnak rohadni, (a Matiz is) erre figyelni kell, de hely van ebben is bőven, megbízható és az 1.4 benzinesek egészen takarékosak.

Az alkatrészek nagyon olcsóak mindkettőhöz és olyan egyszerű autók hogy otthon is javíthatóak.

Azért 250 ezer Forintért csodát nem kell várni. Ha nem sűrgősen kell a verda én gyűjtenék még hozzá. 400 körül már lehet találni olyan autókat, amikkel 4-5 évig kihúzod.

2018. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Swift jobb választás, de a Matiz se rossz, de a Swift talán olcsóbb, meg azért kicsit jobb a menetteljesítménye is
2018. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Swift,Fiesta,F Astra. Ezekkel nem lehet mellé lőni nagyon..
2018. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De a malacorr (IV )Passat se rossz tdi, nekem is van Alhambra afn motorkódú motorral, nekem bejött.
2018. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Malacorr a b3, bocsi, #5 vagyok.
2018. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért max suzuki swift
2018. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amelyek kizárják egymást, ilyen a 250 ezer ft-os autó és a napi 90 km.
2018. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!