Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem támogatja senki...

Miért nem támogatja senki hogy benzines kocsit vegyek dizel helyett?

Figyelt kérdés
nem akarok kockáztatni,napi 15-20km ert teszek meg!állitólag minden dizel 5 litret eszik és minden benzines 10et :)

2018. aug. 4. 18:36
 1/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
89%
Te totál nem értesz az autókhoz ugye?
2018. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

már nincs egy hónap hátra a suliig, kibírjuk


élvezd ki a nyarat :)

2018. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy 2008 as benzint egy 2008 as dieselel összehasonlítva több problémája lehet a dieselnek,pláne a németországinak!
2018. aug. 4. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
biztos a német levegő teszi.
2018. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mért támogatnák?!

A kérdésed többi részét a fogyasztással és a kockáztatással kapcsolatban nem is értem...

Én idén (is) új dízelt vettem. Évente kb 200-250eFt-ot spórol meg nekem egy benzineshez képest. (Pedig nem is vagyok területi képviselő, hogy extrém sokat menjek vele. Munkába járásra használom, igaz nem is a szomszéd utcában dolgozom.)

Egy új autóval én minimum 10-12 évre tervezek. Ez alatt 2-3MFt-ot "hoz" nekem. Ki az aki csak úgy 3 millát odaajándékozna nekem és mért tenné? Ha valaki megtette volna, csak azért hogy benzinest vegyek, valószínű nem tiltakoztam volna. :)

2018. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen autóról van szó?
2018. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges neki értelmes választ megfogalmazni, csak Pistike unatkozik otthon nyári szünetben :D
2018. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!