Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 8 órája fogyaszottam egy kb...

8 órája fogyaszottam egy kb 0.4dl-es 42%os pálinkát és mellé egy sört,3/4 óra múlva szabad vezessek? Azóta ettem többször is és elég sok folyadékot fogyasztottam.

Figyelt kérdés

78kg vagyok körülbelül és viszonylag gyakran iszom (havi 2-3 alkalom) szóval gondolom kevésbé vagyok szenzitív egy olyan emberhez képest aki évente párszor fogyaszt alkoholt.

Szabad már vezessek?



2018. dec. 26. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az már 3-4 órája nem látszik a szondánál
2018. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:
Az NFM kalkulátora 4 órát számol kiürülési időnek az általad megadott mennyiségre.Ez nyilván csak hozzávetőleges érték, de ennek az időnek a kétszerese már jó eséllyel túl van a hibahatáron.
2018. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is igen. Egy pálesz + egy sör nem olyan nagy mennyiség, hogy ennyi idő alatt ne ürülne ki. Ennyitől nem rúgtál még be, tehát másnapos sem lehetsz.
2018. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!