Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az izzókról?

Figyelt kérdés

Megéri ilyet belerakni a kocsi fényszórójába ?

Eredetileg halogén izzó van benne nekem, de szeretnék fehér fényt a tompítottba.

Elméletileg 6000k fényt tud, azt hiszem az nem is engedélyezett közúton, hogy ilyen magas kelvin számú izzót használj.

Ezek melegednek egyébként ?

Mert láttam olyat is aminek az alján kis ventilátor van.



2018. dec. 28. 18:29
 1/7 A kérdező kommentje:
2018. dec. 28. 18:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben illegális. Össze-vissza fog világítani, nem lesz normális vetítési képe. Jó eséllyel semmivel nem látsz vele jobban mint egy legális emelt fényerejű izzóval.
2018. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmire nem jó az biztos. A lámpát mindíg az égővel hozzák össze hogy megfelelően világítson.

Nekem volt olyan a céges autón hogy a tompított égő egy kicsit elvolt nyomorodva , nem oda esett az izzószál ahová kellene és nem láttam semmit. Kb olyan volt mint egy munka lámpa, szét szórta a fényt.

2018. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább cseréld erősebb, vagy fehérebb fényű halogénre. Ma már akár 100W-os szuperfehér fényű izzókat is kapni. Azért azt ellenőrizd előtte, hogy nem műanyag-e a lámpatest, mert szétolvad, de néha még a fémről is leszedi a foncsort a nagy hő.
2018. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!

Hát akkor inkább hanyagolom ezt a dolgot szerintem.

Multkor láttam osram night braker halogén izzót egy szupermarketben, inkább beruházok 2 olyanra. Arról csupa jókat hallottam.

2018. dec. 28. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Ezek a xenon hatású meg emelt fényerejű izzók semmit nem érnek. Próbálkoztam vele én is, igaz, az egy Cool Blue Intense volt. Elég nagy csalódás az egész, ugyan olyan sárga mint a hagyományos halogén. Ha hidegfehér vagy kékesfehér fényt akarsz, akkor vagy teszel be illegálisan ledet, vagy átalakítod az egész fényszórót xenonosra. Az utóbbi elég drága mulatság.
2018. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 napja tettem bele xenon hatású izzót, igaz az olcsóbb fajtából aminek hirtelen a nevét sem tudom. Színes volt az üvege és határozottan fehéres fényt ad, bár ha kîvülről nézed olyan mintha egyik szögből zöldes színt adna a másikból meg ugyan olyan sárgásat. Hmmm... Minden esetre érdekes kis izzó. 2 db volt 1700 forint. Az osram night braker pedig ha jól tudom 2 db majdnem 4000. Egy próbát megér szerintem nagyon dícsérik.
2018. dec. 29. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!