Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen LED izzót érdemes venni?

Milyen LED izzót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Hagyományos halogén helyére szeretnék LED izzót tenni. Próbáltam xenon hatásút, nagyon gyenge, teljes fényszóró átalakítást meg nem akarok csinálni, így marad a LED. Mivel M.o.-n nagyjából csak 30-40 ezrekért van, ezért Ebayről vagy Aliexpressről rendelnék. Itt vannak elég olcsón, 3-4 ezerért, de még a 8-10 ezres sem vészes. (Mindenképp megnézném mennyire vakít szemből, és ha nagyon rossz akkor kiveszem, és vagy beteszem reflektorba vagy ha oda se jó akkor a kukába.) Melyik márkák számítanak jobbnak, illetve miben különbözik a 8-10 ezres a 3-4 ezrestől?

2018. dec. 28. 23:52
1 2
 11/11 Beviz Elek ***** válasza:

Én a Txvso8-at használom az egyik kocsim relfektorjában, teljesen jó.

A másikba is ilyet raktam (tompított), de végül kiszedtem mert canbus-os és állandóan sípolt miatta.

Míg próbálgattam hogy mennyire vakít, addig megérkezett a szomszédba egy új, gyári LED-es Merci és az semmivel sem volt jobb.


Mást nem próbáltam, de szerintem Nighteye LEDekkel sem lőnél mellé.

2019. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!