Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.8t motorok megbízhatóak?

1.8t motorok megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan autóvásárlás előtt állok, és én egy 1.8t-s autóban gondolkodtam. Seat Leon és Audi a4 es között vacilálok. Szerintetek mennyire megbízható egy 1.8t? Vannak valamilyen hibái? Fogyasztásával tisztában vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat!

#Audi a4 1.8t
2018. dec. 29. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Az 1.8T az egy jó konstrukció és megbízható.
2018. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már ha nem lakták le. Öreg papitól vásárolj ilyen kocsit. Ja bocs, ők nem ilyennel jártak, olyantól tudsz venni ilyet aki azért vette hogy élvezze a teljesítményt. Az meg olyan amilyet kifogsz. Majd írd le hogy milyet sikerült venni, azzal mi is okosabbak leszünk.
2018. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még van pár hónap a vásárlásig, de amúgy a keretem 1.5-1.6millió között van. Ezért a pénzért remélem egy jót fogok ki fogni!
2018. dec. 29. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Csak jókat hallottam róla, eleinte én is azt néztem aztán tdi lett a vége, de ha legközelebb veszek autót akkor 1.8t lesz.
2018. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

1.8 T ből jót kifogni kb fehér holló!

Ha nem versenyezni akarsz vele akkor 1.6 is teljesen élhető!

1.8T re egy valag pénzt fogsz költeni a tankolàson kívül persze. Ismerősi körben van akinek bejött, de a legtöbb embernek az àllandó sz$%&às elvette a kedvét, hiàba az élményautós viselkedés.

Ettől függetlenül nincs kizàrva, hogy talàlj jót csak lehet sok idődbe/pénzedbe fog kerülni, de ha ez àlmod megérheti ;)

2018. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én konkrét, saját példát tudok mondani. Két ilyen autó is van a családban. Az egyik 180 lóerős, TT-ben van. Olaszországból behozott autó és 100.000 km alatt semmi baja nem volt. Most 230.000 van benne. A másik egy 150 lovas A4. Ebben 55 ezer km van..természetesen tökéletes. Ennyi pénzért simán kapsz ilyen motorral szerelt jó autót. Ha tuningolni akarod, azt azért ésszel. Nagy különbségek is lehetnek a motorokban 150-224 lóerő közt, nem ugyanaz a cucc, nem csak a turbó meg a program más.
2018. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!