Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Renault Megane 2 CC 2. 0...

Debremart kérdése:

Egy Renault Megane 2 CC 2. 0 benzines autót szeretnék tuningolni, de csak apránként mennyi lóerőt lehetne belőle kihozni?

Figyelt kérdés
Nem sufni tuningra gondolok hogy megkapja a sportlégszűrőt kábelkötegelővel felkötözöm azt cső :"D Rendesre gondolok, pl turbó, módosított hengerfej meg ilyenek. Ezt a 135 pacit igen kevésnek érzem egy 2.0 motorhoz képest...

2018. dec. 31. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Bakker most látom, hogy ez egy első kerék hajtású kocsi :O 200+ LE és első hajtott kerekek = semmi értelme

Miért? Pont akkor nincs tapadás, amikor a legjobban kell. Elkapar bárhol bármikor. Faluvégén jól néz ki, csak hát a fele olyan erős hátsó kerekesek állva hagyják.

2019. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát a Saab 260 paci elsőkerekes és 8 s alatt van 100-on, enyém 10 s alatt van. 500 000Ft lenne rá a keret és az lenne a cél, hogy ebböl lejjebb faragni. Nemtudom benzinesnél mennyit számít, de esetleg nyitott kipufogórendszer, és sportlégszűrő hozzá programozva? Olyan mintha direkt visszalenne fogva a motor és csak 3000rpm után kezd el igazán húzni.
2019. jan. 4. 11:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Vezettem celicát (190 le) én imádom a japán kocsikat, de azt konkrétan siralmasnak találtam. Nem véletlenül építenek a sportkocsi gyártók hátsó- illetve összkerékhajtásos autókat.
2019. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is sokkalta jobban szeretem a hátsó kerekes autókat, de tetszett ez a kocsi és most ez van sajna... Ég és föld a kettő között a különbség.
2019. jan. 4. 18:44
 15/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond a megane-al, mindenki járjon azzal ami tetszik neki, de pont ezért nincs értelme beleönteni a pénzt, mert erősen kétséges a javulás.
2019. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor aztmondod, hogy inkább azt a pénzt tegyem félre és pakoljak félre lóvét és 3-4 év múlva vegyem meg azt a bmw e93 330i-t amit már régóta kinéztem?
2019. jan. 4. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!