Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használta valaki már a jármű...

Használta valaki már a jármű szolgáltatási platformot lekérdezes céljából?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom , hogy ingyenes. Még a weboldal is azt írja, aztán még is kérne két rendszámért 625 forintot.
2019. jan. 4. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Január végétől lesz csak ingyenes.
2019. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már működik, és ingyenes. Egy órája kérdeztem le az autómat. Vicces volt látni a műszakin készült képeket. :)
2019. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es, hol kérdezted le? Mert nekem is fizetősnek írja még...
2019. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Bal oldalt Belépés (ügyfélkapun keresztül), majd jobb oldalt a "Közigazgatás, jog" opció, azon belül pedig a legelső (adatigénylés a Jármű Szolgáltatási Platformon).


De előre szólok, hogy olyan szinten túl van terhelve jelenleg, hogy nekem is vagy 20x kellett elindítani az igénylést, mire végre sikerült...

2019. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is kipróbáltam. Nagyon sokszor kell lekérdezést indítani, mire végre bejön, mert a sok türelmetlen emberke mind egyszerre esett neki a rendszernek és leterhelte.

Egyébként nagy meglepetés nem ért. 2005 óta, új korától folyamatosan forgalomban van az autóm. Megnézhetőek a műszaki vizsgák és eredetvizsgák időpontjai, az ott készült képek. A km-t csak 2012 után rögzítik, amivel én sokra nem megyek, mert 2011 óta van a kocsi a tulajdonomban. Pedig pont erre letten volna kíváncsi. Szóval hatalmas titkokat azért nem lehet megtudni ezen sem.

[link]

2019. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, tényleg rossz helyen kerestem, szuf oldalán a kozigaztasi,jog címpont alatt van az ingyenes. Este tényleg le volt még terhelve, de reggel már jó volt.
2019. jan. 5. 08:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is visszatértem reggel, találomra nézegettem pár rendszámot, ami eszembe jutott és gördülékenyen ment a rendszer. Egészen 8 óra környékéig, onnantól megint akadozik. Érdemes éjszaka későn, vagy reggel korán reggel ránézni.
2019. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan a random rendszámok lekérdezésével. :) Elméletileg a tulajdonos kap egy értesítést arról, hogy lekérdezték az autóját, és megjeleníti a nevet is. Legalábbis nálam így volt.
2019. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor én miért is nem kaptam sehová értesítést? XD saját autót kérdeztem le.
2019. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!