Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Scirocco vs Celica? Mit...

Scirocco vs Celica? Mit választanál?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet, van 2 millióm autóra. Namost nem szeretnék elmenni más irányba, tehát ez a 2 autó van a mérlegen.

Nagy celica fan vagyok, sajnos eddig nem lehetett ilyen autóm (az újabb generációs) és spóroltam rá, lassan vettem volna egyet viszont szembejött ma velem egy vw scirocco. Utánanéztem és iszonyat tetszik mind külsőleg, mind belsőleg (nem titok, inkább ezt vennék mint toyotát.) Csakhogy ugye a megbízhatóság hatalmas szempont nálam. A scirocco motorválasztékja elég siralmas egyik motor megbízhatatlanabb mint a másik. Azt is tudom hogy ehez még gyűjtenem kell. Ti mit tennétek a helyenben? Megéri vajon várni vagy megvegyem a régi favoritot? Tanácstalan vagyok és fiatal. Ne szóljatok le és bics ha hülyeséget írtam.



2019. jan. 4. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Na de melyik Scirocco?

Mk. 1? 2? 3?

2019. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Erős első kerekes? Olyan mint a télifagyi. Csak utánozza az igazit.

Megveszed, használod, aztán egyszer meghajtasz egy hasonló teljesítményű hátulkaparóst és jön hideg a döbbenet... viharos sebességgel szabadulsz a vastól.

Gondold át.

2019. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az új generációs scirocco
2019. jan. 4. 21:04
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Scirocco. Mondjuk 2.0 TSI.
2019. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Mk.3 Scirocco? pfff felejtős...

Azt hittem legalább az Mk.2-ről van szó, az legalább AUTÓ.


Egyébként én is utálom az első kerekes autókat.

Közepes emelkedőn ha vizes az út és be akarsz gyorsan vágódni a forgalomba nagy gázzal akkor csak pattogsz egy helyben mint a nikkelbolha...


Körforgalomban sem tudsz gyorsan menni mert alulkormányzott lesz..


murvás úton szintén nem tudsz gyorsan menni mert alulkormányzott lesz.


Az igazi autó az hátsó kerekes :)

2019. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A 2.0 scirocco motorja mennyire pusztulat? :D állítólag ezek a tsi-k nem bírják sokáig
2019. jan. 5. 08:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Rossz információid vannak.


Scirocco-ban 2008-2011 közötti 1.4, 160 lóerős benzinmotor problémás csak, a többi teljesen ok.


Viszont 2 millióért ilyen motorral sem kapsz.


Egy Scirocco-s

2019. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam tudom hogy nem elég rá a pénzem. Te megvagy elégedve vele? Milyen motor/évjárat van neked?
2019. jan. 5. 16:28
 9/14 anonim ***** válasza:
140 lóerős dízel + DSG, 100%-ig elégedett vagyok. Nagyon szeretem
2019. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A 2es motorral?
2019. jan. 6. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!