Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hosszútávra (minimum 10 ėv)...

Hosszútávra (minimum 10 ėv) te mit választanal?

Figyelt kérdés
Szalonból egy új autó, vagy egy 5-8 ėv körüli használt autó amit 5-8 ėv múlva ismėt egy ilyen korúra lecserėlnėl?
2018. dec. 29. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénz rá, csakis az újat.


De nálam bejátszott a pénz kérdés, újban, amit el tudnék képzelni magamnak mindig 10-12 millió legalább, így marad az 5-8 éves használt, ami aztán 2-4 évente cserélek tervek szerint.

Eddig ez a taktika bevált, anyagilag is

2018. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most nyár végén voltam hasonló helyzetben. Kb. 10 évre tervezek a mostani autómmal, így újat vettem, szalonból. Nem érdekel az értékvesztés, nem hiányzik az a pénz sehonnan, így belecsaptam a lecsóba.
2018. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem olyan árszinten nėzelődök. Plafon a 4 milla. Konkrėt típus nincs kinėzve mėg nyáron akarom cserėlni az autóm csak. 14 eve hajtom. Igazából megfelelne akar egy Swift is arra amire nekem kell. Az meg 3,2 vqgy a pluszos 3,4 milla. Cserėlni nem akarom utana...

De nėzegetem a hasznaltakat is olyan 2 milla körül... Ugye így több tipus szóbajöhet de pl Audi, BMW ės társaira nincs szüksėgem. Nem kell a nagy teljesítmėny, nem kell a sportos kinezet... Szal 4 milla hasznaltra kizart.

2018. dec. 29. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy csakis az újat.

Életünk első autója volt használt, volt valamilyen rejtett hibája, ami miatt úgy fél évente leállt és ott maradtunk az út mellett:( Persze, a szerelőnél mindig működött minden rendesen.

Azóta mindig újat veszünk, megbízhatóak, nincs velük gond.

2018. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól fugg ha 750 fölött lenne a nettom akkor újat, ha nem akkor inkabb hasznaltat
2018. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak új, össze hasonlíthatatlanul jobb , jobb érzés egy újat használni. Ha megtudod venni akkor vedd meg.
2018. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy új autó értékének a fele eltűnik az első 4 év alatt. Ha 4 ért veszel valamit akkor évi 500000-et dobsz ki az ablakon, plusz fenntartás és szerviz. Egy 8 éves autóra valószínűleg a felét sem kell költeni, és az érték csökkenése is minimális a kora miatt.


Ettől függetlenül biztos jó egy új autó, de nekem nem ér ennyit. Vettem 2,5 éve egy 13 éveset 1.2-ért, most eltudnám adni 1 m-ért bármikor.

2018. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel nincsenek különösebb igényeid, amivel meg is válaszoltad a kérdésem, én tuti, hogy egy Swiftet vagy egy Vitarát vennék újan. A turbómotoroktól sem kell félni, annyi garanciát adnak rá, hogy nem lesz vele gondod, pont amiatt, mert sokan félnek az új motorjaiktól.

Nekem van olyan hülyeségem, hogy sportos autót akarok, meg erőset, meg fontos volt a minőségi beltér is, ezért BMW lett. Az előbb felsoroltak miatt tuti többet kell majd rá költenem, mint neked a Suzukira. De valamit valamiért.

2018. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!