Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez hogy megy ilyenkor?

Ez hogy megy ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ha veszek egy új autót és beakarom számíttatni a régit, akkor addig, amíg megérkezik az új adnak valami kölcsön autót? Vagy hogy működik ilyenkor? Gondolom nem kell a 2 hétig gyalog járni.

2019. jan. 5. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában akkor kell csak leadni a régit, ha megérkezik az új. Tehát begurulsz a régivel a szalonba, aztán már az újjal jössz haza.
2019. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nem tartanak attól, hogy abban a 2 hétben értékét veszíti a régi kocsi? Tehát tegyük fel mikor kiakarom hozni az újat akkor azt mondják 1.5-et ér a régi. De mire megjön az új lehet nem ér már annyit? Vagy úgy csinálják, hogy megrendeled a kocsit, kiszállítják és majd akkor fizetem?
2019. jan. 5. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:

A szalonok nagyban gondolkodnak..na meg pszichológia..a tulaj még jobban vigyáz a vasára, mert ugrik a cserealap.


Odamentem a szalon udvarára a régi autómmal(lemostam előtte), és az új autóval jöttem el. Senkit nem érdekelt a régi, úgyis ment a szerelőműhelybe alapos átnézésre.


De volt olyan is, hogy egy japán autót adtam le, és mindjárt vittem a másik japánt..nos a leadott autóm olyan jó állapotban volt, hogy bő félórás szemle után már vitte is az új tulaj.

2019. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi is egy japánt akarunk cserélni. 12 év 61 ezer km sose volt megtörve. Évenkénti szakszervíz. Jól jár vele aki elviszi. Csak most először fogunk meglévő autót cserélni, így nem annyira tudjuk, hogy megy ez és mivel nekem szükségem van a munkámhoz kocsira így 2 hétig nem lehetek nélküle.
2019. jan. 5. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Két hét alatt nem veszít az értékéből, hacsak nem töröd össze, de arra a szerződés kitér biztosan.

Egyébként pedig, ahogy előttem írták mész a régivel, jössz az újjal és kész

2019. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz :)
2019. jan. 5. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában ha ér a kocsit 1,5M-t, akkor is csak 1,2-1,3-ért számolják be, ha rendelésre jön a kocsi, akkor is 2-3 hónap és itt van, ennyi idő alatt nem veszít szinte semmit az értékéből egy autó.
2019. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!