Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány alkalom kellett nektek a...

Hány alkalom kellett nektek a forgalomban mielőtt letettétek a forgalmi vizsgát?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Értelmesre sikerült kérdés.

Mit kellett hány alkalommal?

Forgalomban egyszer sem, a vezetés közbeni szünetekben voltam WC-n, de nem gondoltam, hogy jelentősége lesz, ezért nem tudon hány alkalommal :-)

2019. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A minimális óraszámot vettem, ha ezt akarod kérdezni.
2019. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

35 óra.


De ha neked több kell az se szégyen. Meg ez nem összehasonlítható. Más városokban, más oktatókkal, más stílusban vezetve. Nem kompetetív zóna a vezetés tanulás. És ha neked 50 kell az is olcsóbb, mint balesetezni.


Persze próbáld meg minél kevesebből kihozni, és tedd oda magad. De ha pótórákat kell venni az se a világ vége. És attól hogy valaki kevesebb órával letudta nem feltétlen ügyesebb. Oktatón is rengeteg múlik. Van olyan oktató aki megvan a 30 óra és mindenkit küld vizsgára. Azt valaki átmegy, valaki nem. Van olyan oktató aki meg sak akkor engedi az embert hogyha át is megy szerinte.

Sok tényezős felállás ez.

2019. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se hasonlítsd magad máshoz. A lényeg, hogy normálisan megtanuld. Ez nem egymás közötti verseny.

És majd az élesben vezetés sem verseny lesz.

2019. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

30 óra után az oktató szerint mehettem volna vizsgára,de én még 2 plusz órát vettem amikor csak parkolgattunk és így már teljes nyugiba kezdtem a vizsgának. Sikerült is :)

Ha 32 óra után is bizonytalan lettem volna akkor simán vettem volna még órákat. Amúgy a 30 óra gyatra

2019. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Kettő, plusz a vizsga előtt egy. A faluban már megvolt a gyakorlat.
2019. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem 86 óra kellett, mert nagyon nem ment a vezetés!

Nem a technikai részével volt a legnagyobh gond, mert azt megtanulod. Bár ott is voltak gondok...

De a legfõbb bajom a figyelmetlenség volt, hogy nem tudom ennyi mindenre figyelni!

Sokszor volt, hogy majdnem ütköztem, vagy elütöttem volna a gyalogost, ha nincs mellettem az oktató...

Meg tényleg sokszor nem figyelek eléggé, és ebbõl baj lenne!

A 86. óra után kegyelembõl könnyû útvonalat - meg feladatokat kaptam, csak szabadulni akart tõlem az oktató.

Szóval, én azóta sem vezettem(augusztus 1.-e óta), és ha nem leszek rákényszerülve, nem is fogok, mert nekem nem való a vezetés! Jobb, ha nem vagyok a forgalomban, sajnos...

2019. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 - es vagyok: Pedig 26 éves férfi vagyok...
2019. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

60 órát vettem. Előtte nem mertem vizsgázni menni és az oktatóm sem javasolta. Én nagyon félős, izgulós vagyok vizsgahelyzetekben. Sikerült egyébként elsőre, ugyanúgy, mint a többi része, úgyhogy utólag azért elgondolkodtam, hogy mehettem volna előbb is, csak az oktatónak jól jött a plusz pénz. 60 óra után sem éreztem magam magabiztosabbnak, mint 30 után. Igazából untam is nagyon. Akkor is azért mentem el vizsgázni, mert elegem volt az egészből.

Ahogy átvettem a postán a jogsimat, azonnal mentem haza és ültem az autóba. Egy hét múlva már külföldre mentem. Azóta is minden nap vezetek.

2019. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7 - es vagyok: Ja, és 530 ezrembe került... Borítékot nem is vártak el tõlem ezek után...
2019. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!