Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most buktattak meg hatodjára...

Most buktattak meg hatodjára vezetésből. (B kategória) Tudok valahova fordulni?

Figyelt kérdés

Szerintem jól vezetek és az oktatóm sem érti az egészet, hogy miért buktatnak meg ennyiszer. Nagyon lehúzásnak tartom az egészet. Már rá ment majdnem 700 ezer forintom. Az 5. vizsga után elküldtek alkalmasságira, ahol minden jól ment.


Valamelyik biztosnál túl lassan vezetek, van akinél túl gyorsan. Valakinél nem vagyok elég körültekintő valakinél túlságosan az vagyok. (Menjenek a fenébe!)


Ja és már egy jóideje vezetek hébe-hóba (persze jogsi nélkül). A barátaim, a rokonaim szerint is nagyon jól vezetek. (nem tudják, hogy nincsen jogsim)


Mit tudnék tenni?

Esetleg vidéken több esélyem lenne vagy próbáljam meg külföldön? (Budapesten vezetek)



2019. jan. 3. 12:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Szégyeld magad hogy hogy jogosítvány nélkül vezetsz.

Biztos van oka hogy mindíg megbuktatnak.

A barátaid , rokonaid csak azért nem merik megmondani hogy ne ők legyenek a szemetek. Pedig gerincesebb lenne tőlük is ha megmondanák az igazat.

2019. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
700 ezer? Nem sok az egy kicsit?
2019. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%
Én a második ok nélküli bukás után kerestem volna másik iskolát.
2019. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te is mi a megoldás, ha át akarsz menni.
2019. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az, hogy nem hibázol.


Olyanért senkit nem fognak megbuktatni, hogy "nem elég körültekintő" vagy "túlságosan körültekintő".

Ott van a vizsgalap, feketén fehéren rajta van, hogy mi hány hibapont és mi az azonnali bukás. Azt megkapod vizsga után. Na azokat a hibákat ne kövesd el.


A túl gyors és a túl lassú sem szubjektív. Ott vannak a sebességkorlátok mindenhol, menj pont a határon - 2-3 km/h, abba nem fog belekötni senki. Ha meg ez nem megy akkor nem is vezetsz olyan jól....

2019. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
hétszáz-ezer? ülj át automata váltós kocsira, azon pik-pak meglesz a vizsgád. aztán ráérsz gondolkodni, hogyan tovább..
2019. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szkenneld be a vizsgalapokat, kíváncsi lennék.
2019. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
#7-es: ez jó kérdés..
2019. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki hatodjára bukik meg akkor az nem ok nélkül történik...
2019. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

1.Egyiktől sem kaptam vizsgalapot, pedig külön kértem is az elsőtöl. Csak a végén közölték, hogy nem vagyok még felkészülve és viszlát.

2. pl. 50-es táblánál én 43-45 között szoktam menni. Nekem ez a biztonságos. Ha szar az út - márpaedig ahol vezetek ott nagyon szar - akkor lassabban szoktam. Elég jól ismerem a környéket és gyakran vannak részegek meg kutyák is és nyílván nem akarok senkit se elütni.

Ha hiszitek ha nem az egyik biztos azt mondta, hogy nem baj, ha elütöm. Tehát ha valaki mondjuk szabálytalanul átfut az útón elöttem, akkor nyugodtan elüthetem. Abszurd!

3. A 6-ból kettöt le is fizettem. Miután megbuktattak legalább a pénzt visszaadták. A többit az oktatóm szerint meg se próbáljam mert feljelent a biztos.

2019. jan. 3. 15:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!