Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik e46-ot érdemes megvenni?

Melyik e46-ot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Inkább a kérdés úgy volna értelmesebb, hogy melyik motorral érdemes nézegetni?!

19 éves vagyok. Eddig a szüleim renaultját hajtottam. Nem volt vele problémám. Addig is tudtam spórolni. Kb. 1 millió ft körüli értéket tettem félre az évek alatt. Nem menőzésre, hanem kényelemre venném. Mindig csodált, hogy milyen halk és jó futóművel rendelkezik. Melyik a legmegbízhatóbb motor aminek barátságos fogyasztása is van? Nem menősködésre. UI.: Neked akkor minek BMW ha nem csapatásra kell stb. válaszok kíméljenek. Tisztában vagyok vele, hogy drágább lesz a fenntartása is. Előre köszönöm a válaszokat! :)



2019. jan. 9. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Hany meg hany tortenetet akarsz hallani arrol hogy mennyire kiszursz magaddal ha bmwt veszel?? Arrol nem beszelve, hogy ebben az arkategoriaban meg csak gizdulni se tudsz vele... Haverom 800ert vette az ovet most tart 1,6 millional csak a szervizelesek miatt, es ez nem egyedi eset
2019. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 D. Brasco ***** válasza:
33%

Na nyilván 19évesen biztosan nem is csapatni kell meg menőzni vele,hanem a kényelme miatt kell feltétlenül ilyen autót venni......hát persze.......főleg 1 millióért!

Egyebkent meg mi az az információ amit az oldalon A-tól Z-ig megválaszolt kismillio E46-os kerdesnel nem talaltal meg?

2019. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Legjobb helyre jöttem tanácsokért. Eleve leírtam, hogy kényelme miatt szeretném. Nem te rögtön jössz azzal, hogy biztos én csak azért akarom hogy csapassam vele. Nyílván nehéz felfogni, hogy vannak olyan fiatalok akik nem akarják szétrúgni a kocsijukat fél éven belül. Ha megnézem a többi kérdést akkor is ilyen kötöszködőket találni.
2019. jan. 9. 16:35
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

6 hengereseket kell nézni, igazából nem 1-1,5 millió környékén kezdődik.

Amit egyszer, hat hengeres 46-osat valaki már megcsinált az nem 1,5 millió körül adja.

Ennyiben "Most mostam le te$a, naon megy, 8 literrel" haverok vannak, akik valszeg nem is tudnak róla, hogy az apró jelek később drága mulatságok lesznek.

2019. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Btw: egyébként egész jó autó, feszes, erőszakos feelinggel van, de komfortos is.
2019. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor még érdemes gyűjteni.
2019. jan. 9. 16:57
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
1millióból e46-ot, szvsz csak valamit makettet érdemes ennyiért venni.
2019. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
2.2-es sor6 os szerintem az egyik legjobb választás
2019. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mindenki jó E46-ot akar kifogni, úgyhogy kb ez a legnehezebb pálya a használtautópiacon. Ha eltökélt vagy, és mindenképp E46 kell neked is, akkor még egyszer ennyit gyűjts hozzá. Írták páran, hogy csakis a sorhat. Valóban az az igazi királyság, de a legnagyobb verseny is azokért megy. Ha úgyse akarsz csapatni, egy négyhengeressel talán jobban jársz, és a pénz is előbb jön össze.
2019. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Mindenképpen megpróbálok reálisan választani majd és gyűjtök még hozzá. Nekem egyenlőre még nem sűrgős. Sőt..
2019. jan. 9. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!