Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kopott gumival parkolásért...

Kopott gumival parkolásért megbírságolhat a rendőr, mondván, hogy nem álló helyzetben kopott el hanem kopott gumival mentem oda?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 15:57
1 2
 11/19 szlory ***** válasza:

Na az érdekes eset! Vagy ha ne adj Isten lelopják a kerekeidet, téglákon áll az autó, te meg fázol, beindítod, hogy fűtsön... Szerintem bírságolhat, de nem vagyok szaki ebben. Azt is ilyen "urban legendként" hallottam, hogy üzembe helyezett jármű az már közlekedik, csak éppen álló helyzetben van - és pl. ha részegen beindítanád a motort melegedni, hiába nem akarsz vezetni, ha szívatni akar a közeg, akár kaphatsz is ittas vezetésért a fejedre..


Én minden esetre inkább nem kísértem a sorsot, vagy előtte felhívok majd egy jogászt :D

2019. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Én olyant is hallottam, hogy elég ha benne van a slusszkulcs. De én ugye végkép nem tudom, igaz e.


Olyant is hallottam, hogy ha beléptetünk egy külföldi autót az országba és ha 30 napon belül nem léptetjük ki akkor vámot kell fizetni s ha ezalatt ellopják akkor megszívtuk, mert kiléptetni nem lehet de a vámfizetés mit kötelezettség 30 után létrejön, hiába nem a miénk már. (hivatalosan a miénk ugye akkor is ha ellopták)

2019. jan. 9. 17:18
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem, de kitelik tőlük minden.
2019. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem szeretem a rendőröket, de azért nem idióták és nem ilyenekkel szarakodnak. Minek szórakoznának egy ilyennel, ami nem bizonyítható egyszerűen? Hidd el, másért is meg tud büntetni...
2019. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"de azért nem idióták"


???

2019. jan. 9. 20:53
 16/19 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? Nem idióták, hogy ilyenekkel szórakozzanak.
2019. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A rendőr nem közlekedéstechnikai szakértő, nem tudhatja, hogy nem állóhelyzetben kopott szét a gumi.
2019. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
miből gondolod hogy nem idióták? ez gyökeresen ellentmond minden megfigyelésemnek.
2019. jan. 9. 23:30
 19/19 anonim ***** válasza:
kérdező, ha ezt komolyan mondod, akkor baj van veled. Azt kijelenteni komolyan, hogy a rendőrök, postások szőke nők stb. hülyék, meglehetősen ostoba dolog. A rendőrök egész komoly jogi képzést kapnak, hidd el, nem lehetnek annyira ostobák és pontosan tudják, ki és miért büntethető. Régen nem úgy van már, hogy ha sehová sem vettek fel akkor rendőrnek mentél...
2019. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!