Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2. 0 benzines automata...

Egy 2. 0 benzines automata váltós kocsinak mennyire árt napi 5km oda vissza út?

Figyelt kérdés
Havonta 1x vagy 2x hosszabb útra is megyek ami kb 50-100km.

2019. jan. 9. 16:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én biztos biciklivel mennék, az ásványvíz helyett meg víztisztítót szerelnék be.

Volt olyan időszakom, amikor muszáj volt kocsival mászkálnom rövid távra, de olyankor is havonta legalább egyszer kimentem pályára, és alaposan meghajtottam jó 200 km-es távon. Máskülönben folyton az EGR szeleppel bajlódtam volna.

2019. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Enyémbe nincs EGR olajat 5 ezrenként cserélek és mindig a jobbik benzinből tankolok.
2019. jan. 10. 20:29
 23/24 anonim ***** válasza:
5 ezrenként? Szerintem akkor már jobb, ha minden tankolásnál is olajat cserélsz.
2019. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek mondom, hogy akkor jól csinálja, csak ha hosszabb távon megy, akkor ne sajnálja meghajtani az autót. Amúgy így minden rendben lesz :)
2019. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!