Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időbe telik megcsinálni...

Mennyi időbe telik megcsinálni a C kategóriát?

Figyelt kérdés
Ha nem dolgozom, nem tanulok közben csak erre koncentrálnék és egész nap ráérnék mi a reális idő amennyi alatt meg tudnám szerezni a jogsit?

2019. jan. 9. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Két hónap.
2019. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem buksz meg egyszer sem akkor, 4 hónap volt a havernak, én még mindig csinálom, jó tsnács bü-ből ne bukj, főleg kétszer :D az plusz 3 hónap. :D
2019. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már lassan 1 év lesz... Ezt az előző sulimnak köszönhetem mert tetű módjára haladt az ügyintézés, szóval ez autós sulitól is függ. Konkrétan 2018 márciusában kezdtem, nem kapkodtam el direkt az elméletet, hogy nyárra a gyakorlathoz érjek. Május 30-án vizsgáztam le elméletből elsőre meglett mert rendesen készültem rá azon kívül hogy 2 hónapig tanultam 1 hónap ebből a modulok végig olvasgatása volt 1 hónap meg a próbavizsga gyakorlása, mert E-Titanban csináltam. Majd jött a BÜ... Hát azzal szívtam mint állat, júniusba meglett volna ha nem vágnak meg, aztán 1 hónap volt kb még újra vizsgára került a sor, végül nagy nehezen meglett. Majd a rutinra kb 2-3 hetet kellett várnom, de végül nem abban az autós suliban vizsgáztam már le rutinból ahol elkezdtem, mert csak hitegettek meg tolták az időpontot állandóan, mikor rá értem nem hívtak, amikor meg nekem volt jó akkor hívtak... Majd ősszel végül másik suliban újra nekivágtam ahonnan abbahagytam a rutintól és meg lett elsőre. Most várok a forgalmi vezetésre, mert már jó lenne végre letenni így is most se nem tanulok jelenleg se nem dolgozok, mert elküldtek nemrég a munkahelyemről, így jó lenne ha mihamarabb meg lenne. Szóval várom hogy hívjon az oktatóm, mert ráérek vezetni és arra összpontosítok csak szinte jelenleg, ameddig nem sikerül elhelyezkedni. Amúgy az is számít hogy valami államis sofőr programban teszed le vagy sajátból. Én sajátból teszem de így se gyorsabb, állami meg tán még lassabb legalább is én nem hallottam jókat arról, főleg ha valami okból nem sikerül elvégezni a tanfolyamot államin vissza kell egy vagyont fizetni, meg kötelezően X évig az adott cégnél dolgozni aki finanszírozta a képzést, de engem meg aki önköltséges azt nyilván nem érinti. Ja és jó tanács: Olyan autós sulit keress amiről tudod, hogy nem oda közvetítik ki az OFA programosokat/ munkanélkülieket/ ingyen jogsisokat hogy nevezzem jobban, mert tetű módjára halad akkor minden. Én most olyan suliban vagyok ahol ilyenek nem nagyon vannak szerencsére, mert nem lehet tőlük normálisan haladni és csak összecsapják a képzést, meg nem jut elég idő egy emberre.
2019. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok javítom magam: *mikor rá értem nem hívtak, amikor meg nekem nem volt jó akkor hívtak...
2019. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!