Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz kitolni egy...

Mennyire nehéz kitolni egy hóban vagy sárban elakadt kocsit?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm ki akarja vinni a baráti társaságot a hétvégi házukba, ahová földút vezet. Mondtam neki, hogy télen inkább ne, mert vagy havas, vagy sáros, és holtbiztos, hogy beragadunk. Szerinte meg nem lesz baj, mert jól ismeri az utat, és legrosszabb esetben majd négyen megtoljuk a kocsit. Én nem hiszem, hogy ez így működne, nekem akkor sem könnyű autót tolni, ha nincs beragadva a kerék. Szerintetek?

2019. jan. 10. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

AZt csak akkor tudjátok meg ha majd toljátok.

Lehet hogy nem is nehéz.

2019. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani, lehet deszkát is rakni alá, hólánc is segíthet. Az se mindegy milyen autóról van szó.
2019. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kocsi egy Nissan Micra, ha ez számít valamit.
2019. jan. 10. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:

helyi traktorosok szivesen kihuznak ilyenkor, csak legyen meg a telefonszámuk.

ha olyan ül a volánnál, aki tud vezetni, akkor nem akad el úgy, hogy egy kis tolással ne tudna visszamenni.

de ha nyomja a gázt mint süket a sengőt, és még be is ássa magát, azt nem tolod ki kézzel

2019. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vigyetek magatokkal nagy karton lapokat. Nekem az segített olyan helyen ahol tolni nem lehetett már mert emelkedőre mentünk.
2019. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Akkor rábeszélem hogy vigyen kartonlapokat és óvatosan vezessen. Bár félek, hogy ha meg nem nyomja eléggé a gázt, akkor még könnyebben beragad. :S Hát majd meglátjuk.
2019. jan. 10. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:

A körülményektől függően néha elég marasztaló tud lenni a sár :)


https://www.youtube.com/watch?v=vTunIkuIKA0

2019. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!