Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért zavarja az embereket az...

Miért zavarja az embereket az autókban a kopogós műanyag?

Figyelt kérdés
A csőrükkel kopogtatják, mert éhesek minden percben, vagy mi van velük?

2019. jan. 11. 19:34
1 2
 1/20 anonim válasza:
55%

Mert van egy kettő olyan autótulajdonos aki szerintem otthon arra veri hogy az ő autója szebb meg különb mint másé. Mindennek tökéletesnek kell rajta lennie mert ha nem akkor mar ragja a körmét hogy most mi lesz.

Szerelőkent mondom felesleges rongyrázás ez , lehet ezt az igenyesseg álarca mögé rejteni , de nem az.

2019. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Mert azt képzelik, hogy ők különlegesek, és fejedelmi környezetben, nemes anyagokkal körülvéve akarják hajtani a fostaligájukat a mosdatlan testükkel igényesen az italbolt meg a panellakásuk között.
2019. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Miért vesz valaki 7000 forintos csempét a fürdőszobába, ha az 1000 forintosra is pont akkorát szarik a pók?
2019. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Az már nekem is feltűnt, hogy majdnem minden teszt, cikk szóba hozza.

Engem se zavar különösebben, ha nem puha a tapintása pl egy ajtóburkolatnak, vagy műszarfalnak. A célnak így is megfelel. A menet közben zörgő, rezonáló burkolatok annál jobban tudnak idegesíteni.

2019. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Mert zavaró, ha véletlenül hozzáérek, megkoppantom.
2019. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Addig nem zavaró, amíg nem ülsz huzamosabb ideig egy puha műszerfalas, burkolatos autóban. Ezután ha vissza kell ülni a kopogósba, akkor nagyon idegesítő. Meg ami baj még, hogy ezek a kemény műanyagok rázós úton nyekeregnek, ropognak, zajosak.
2019. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Mert megtehetik, hogy zavarja őket, engem pl. nem zavar, hogy 80 felett lifeg az ablakom a Swiftbe, mert akkor jön rá az érv "tanultál volna tovább és most lenne jó autód". Ez van, 80km/h felett zene hangosít..
2019. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Engem személy szerint egyáltalán nem zavar, úgysem tapogatni akarom, meg dobolni rajta.
2019. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Véleményem szerint mindegyik válaszban van az igazságnak egy szelete.


Nekem is a médiában tűnt fel, hogy mennyrie fontos a kopogásmentes műanyag. Nagyon sokban. Aztán valaki beült az autómba, megkopogtatta és szóvátette.


Volt autóm amivel 35 000 km-t vezettem egy évben, 20-szor ha véletlenül megkopogtattam. Volt autóm amelyik kopogásmentes, volt amelyik kopogós volt, nem érdekelt. A legkopogósabb zörgött és nyikorgott a legkevésbé, ahogy rossz utakon mentem vele.


Másik oldalban is lehet valami, ugyanis felfigyeltem rá, hogy vannak akik szőnyegeket terítenek a műszerfalukra, ha sokat mennek. Bár lehet, hogy csak ajándékba kapják. Lehet nagyobb termetűek és többet kopogtatnak.


ABS; + PUR, PS, PVC vagy szilikon, ami különbség van a kemény és puha belső terek között, véleményem szerint nem indokol több milliós árkülönbséget autók között.


Beltéri szaniter burkolatokat én is szeretem, carrarai márvány, gránit valóban minőségi. A PUR-habhoz képes főleg. A pók is nyugodtabban tehet rá.

2019. jan. 11. 23:43
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
Fogalmam sincs miért az az első, hogy beülnek az autós újságírók is a tesztautóba, aztán neki állnak dobolni a műszerfal tetején. Évente 3x nyúlok oda, mikor lepucolom, pont leszarom, hogy kemény vagy puha-e.
2019. jan. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!