Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért zavarja az embereket az...

Miért zavarja az embereket az autókban a kopogós műanyag?

Figyelt kérdés
A csőrükkel kopogtatják, mert éhesek minden percben, vagy mi van velük?

2019. jan. 11. 19:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

"tanultál volna tovább és most lenne jó autód"


Nem ide kapcsolódik, de ezt határozottan cáfolom. Hiába tanultam egy elég jó nevű budapesti egyetemen 5 évet egy mérnöki MSc diplomához, hiába nyelvvizsgáztam, kevesebbet keresek, mint egy Lidl bolti eladó. Akinek pedig van egy jó szakmája (burkoló, kőműves, ács, szerelő, stb.) a többszörösét megkeresi mint én. Ha visszamehetnék az időben, a mai fejemmel biztos, hogy nem mennék egyetemre.

2019. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 MisterTT ***** válasza:
69%

Rengeteg autó fordult meg a kezemalatt.

Èn nagyon utálom a kopogós belteret..

Azèrt rosz ,mert minden sokkal zajosabb. A zene is sokkal rosszabb minősègű ha szòl az autóban. Ráadásul tapintási èrzetre is ridegebb..

"Szóval olyan gagyi..

Ès szokásuk ezeknek a (kárpit) elemeknek hogy elengednek egy idő után ès csörög zörög nyiszog megállás nèlkül.

Van egy öreg pickup om ,ès már ojannyira zörög hogy nèha rákell csapnom tenyerrel a műszrfal tetejère hogy kuss!.. Ès 5 percre nem is csörög.. De ha le kène menni vele Bp től Münchenig megőrülnèk!

2019. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

ettől akarnak hozzáértőnek látszani.

egy autó ott legyen jó tapintású ahol használod. ülés kormány könyöklő váltó és kilincs, meg a kapcsolók járjanak patentül. a műszerfal alját, is be lehet bőrözni, attól nem lesz jobb az autó. meg a kandallót is meg lehet rakni zongorával, meg heedűvel, de attól még nem lesz melegebb mint tüzifával :)

2019. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
Utálom ha gagyi kopogós műanyag van az autóban. Ennyi. Kényelem, komfortérzet, esztétika. Nem tudom téged miért zavar, hogy nekem más az igényem, mint neked. Engem sem zavar, hogy neked megfelel a kopogós, és nem írok ki olyan kérdést, hogy “Miért nem zavarja az embereket az autóban a kopogós műanyag?” 😄 Mit foglalkozol ezzel?
2019. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Megláttam sokadszorra leírva, kíváncsi voltam, nem tudtam elképzelni, hogy ez egy valós probléma lehet. Annak ellenére, hogy tanultam ergonómiát és néha készítek műanyag alkatrészeket, soha nem jutott eszembe kopogtatni a műanyag paneljeimet.


A rezgéselnyelésben, hangszigetelésben talán lehet valami, de a kopgósat is lehet úgy rögzíteni, hogy elnyelje a rezgéseket a rögzítés, és külön hangszigetelő szőnyegeket szoktak belerakni a drágább autókba.


Jó hangszórókkal szépen szól bennük a zene. Megnéz az ember egy beltéri hangszórót, kopgós műanyagból, vagy kopogós fából vannak.


Talán egy pszichológiai indoklást lehetne ráilleszteni, hogy puha volt az anyaméh, így abban érzi jól magát az ember, ami puha belülről. Azonban ha ez olyan fontos lenne, a házban is puhák, kopogásmentesek lennének a falak.

2019. jan. 12. 23:29
 16/20 anonim ***** válasza:

"Talán egy pszichológiai indoklást lehetne ráilleszteni, hogy puha volt az anyaméh, így abban érzi jól magát az ember, ami puha belülről. Azonban ha ez olyan fontos lenne, a házban is puhák, kopogásmentesek lennének a falak."


Egyébként ez sem feltétlen hülyeség, sok ember (többek között én is) használ valamilyen falvédőt az ágya mellett, ami "puhítja" a falat, annak ellenére, hogy én pl. alvás közben gyakorlatilag soha nem érek hozzá. Úgyhogy lehet valami ebben az anyaméhes elméletben, én is hallottam már ezt korábban. Ennyi erővel persze ugyanígy lehetne tenni a többi falra is valami puhábbat, de gondolom sem esztétikai, sem anyagi szempontból nem éri meg.

2019. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
a falvédő a hideg miatt volt régen, nem a puhaság miatt.
2019. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez lehetséges, de a hideg manapság már nyilvánvalóan nem számít annyira, mégis sokan használnak falvédőket.
2019. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

“soha nem jutott eszembe kopogtatni a műanyag paneljeimet.”

Nem kell kopogtati ahhoz, hogy zörögjön, csattogjon. És gondolom a kilincset megfogod, az ajtót bezárod. Vagy azt sem? Belemèsz egy kátyúba nem zavar, hogy dühében minden? A kartámaszt sem használod (már ha van), és a kesztyűtartót sem nyitod ki? Nem érsz a kormányon kívül semmihez (mondjuk én abból is utálom a műanyagot)? Egyszerűen gagyi a műanyag. Nekem bőr a műszerfal is. Persze nem Suzuki áron volt, de gondolom pont ez a fő problémád, hogy nem tudod megfizetni azt, hogy ne kopogjon és zörögjön az egész autó. Ezért frusztrál ez a dolog, és ezért írtad ki ezt a kérdést. Más különben miért érdekelne téged az, hogy másnak miért más kell? Miért érdekel, hogy másnak mije van?? Irigykedsz?

2019. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
*dühében helyett dübben. Átírta a telefon.
2019. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!