Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg vett autó alkatrészt ki...

Meg vett autó alkatrészt ki vállalná a beszerelését?

Figyelt kérdés
Ford ka 1.3 benzin 2002 modell kuplung szettjét

#Kuklung
2019. jan. 12. 23:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ja, így már értem a kérdést...

Én márkaszervizbe járok és vihetem én az alkatrészt. Sokszor gyári alkatrészt viszek, mert máshol olcsóbban meg tudom venni. Az elején megkérdeztem, hogy ez így mehet-e. Azt válaszolták, hogy nekik teljesen mindegy, annyi, hogy akkor ők nem vállalnak az anyagra garanciát, csak a szerelésre. Anyaghiba esetén ott kell reklamálnom ahol vettem. Szerintem ez így teljesen korrekt.

2019. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
pontosan akitől szoktam venni (unix, bárdi) 1 vagy 2 év garit szoktak adni alkatrésztől függ. ha valami baj van vele vissza viszem ahonnan vettem és csere gariba. ez ennyire egyszerű. Köszönöm az eddigi hasznos és haszontalan válaszokat!
2019. jan. 13. 14:41
 13/13 anonim ***** válasza:
kérdező: a garancia azért nem megy ilyen egyszerűen. ha beszerelted, akkor kell pár apróság a visszavételhez: beszerelési számla például...
2019. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!