Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss, jogsis vagyok milyen...

Friss, jogsis vagyok milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék autot vásárolni kb 4-500 ezer forint ertekben, termeszetesen használtan. A kerdesem az lenne, hogy milyen autot ajánlotok, ami megbízható motorikusan, es mem az az utcán hagyós megállós, állandóan problémás. Nem vagyok egy vadulós ember, tetszenek a nagy autók, viszont nálam nem az a szempont hogy nagylegyen, és vagánykodni tudjak vele, hanem azis ha esetleg valami elromlik rajta akkor azt csináltatni is tudjam, es ne 70 ezer legyen egy hátso féklámpa csere. Fenntartása viszonylag olcsó legyen. 26/F

Kérlek titeket ne oltsatok, hanem inkább tapasztalatbol, irjatok véleményeket esetleg tanácsokat. A volkswagenek tetszenek de annyira nem ertek hozzájuk hogy típust nem irok. Köszi a válaszokat


2019. jan. 13. 07:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bátyám mondja mindig hogy swift, csak nem hittem neki. De nagyon sokan mondjátok. Ő mondja mindig hogy olcsó, fenntartás, bármilyen kis sufnituningos szerelő megcsinálja stb..persze nyilván vigyáznék rá es költenék is hiszen elsőm lesz :)
2019. jan. 13. 15:57
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kis kocsi. Nekem volt 3.

Semmi nem romlott el bennük.

Viszont: nagyon jó autó, de más hasonló régi kis kocsikhoz hasonlóan papírautó. A Corsa is vagy a régi Póló is és Daewoo vagy Peugeot stb. kocsik is azok, de a Swift és a Yaris alig alig romlik el, ha rendben tartod

2019. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!