Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Doblo 1,3 JTD dobozos...

Fiat Doblo 1,3 JTD dobozos alkalmas áruszállításra?

Figyelt kérdés

Nyilván arra készült persze.

Szerszámok és néha anyagszállításra használnám. max 400-500kg plusz súlyra gondolok. Nem kevés az 1,3as motor?


2019. jan. 13. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
De, kevés. Még ha a 90 lóerőset is nézed, nagyon szenvedni fog vele. Mi ilyet használunk a cégnél. Üresen virgonc, de pakolva nem jó. És messze nem ennyi súlyt pakolunk bele.
2019. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes áruszállításra, arra tervezték. Száguldozásra valóban nem alkalmas, de gondolom neked nem is arra kell.
2019. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyenek vannak (opel márkajelzéssel). Szerencsére nem sok holmit viszünk vele (max. 100-200 kg), mert már így is nagyon szenvednek. Emelkedőn alig lehet vele elindulni, főleg ha megy a klíma.

Autópályán borzalmas a fogyasztása, mivel 130-nál majdnem 4000-et forog a kis szerencsétlen.

2019. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alkalmas minden további nélkül csak kellemetlen vele menni megpakolva. Sokkal erősebb motorral kellene ilyen célra használni... ezek azoknak jók, akik ilyen upc szerelők/futárok stb stb

Ellenben a motorja nagyon jó: nekem ugyanilyen motorral ellátott grande punto van és elégedett vagyok vele. Kell rá költeni és itt a kötelezőkre gondolok, de cserébe soha nem hagyott az út szélén, ráadásul én gyűrűm az autópályán is 150 körüli tempóval. Amire viszont számítani kell, hogy idővel a rossz utak ki fogják készíteni az elektromos berendezéseket, illetve a folyamatos rázkódás a finom műszereket. Néhány évesnél nem hiszem hogy ezt még lehet tapasztalni, na de az enyém 12 évesen már érzi.

2019. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
43%
Szia! Én úgy tudom, amire te akarod használni arra Skoda octavia is jó ;)
2019. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia. Igen igazad lehet ki is próbálom majd szombaton ha lesz rá lehetőségem...
2019. jan. 16. 21:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Szülinapomkor is találkoztunk. Tudtad? Mármint tudtad hogy akkor van? Mind1 lényegtelen. Gondoltam hátha ezt elolvasod. Ennek a fióknak is kell a jelszava? Innen is letörölhetsz :D Nem szívózok. Remélem jól vagy..
2019. márc. 18. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!