Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik budapesti, vagy környék...

Melyik budapesti, vagy környéki óvodában van, vagy volt egy kabrió kispolsi?

Figyelt kérdés

Mi hobbiautónak vettük, ekkor már nem volt teteje, se papírja, se semmi. Azt hiszem Tatáról, vagy Tatabányáról hozták nekünk. A 2008-as falunapra, a szivárvány többféle színében pompázó festékekkel lefújtuk. Nagyon tetszett szerintem gyereknek felnőttnek egyaránt. Aztán vagy abban az évben, vagy utána évben eladtuk. Egy Mercedes Sprinter-rel vitték el, egy pesti óvodába. Azóta nem hallottunk felőle. Én, és az egész családunk szeretné egyszer újra látni.

Linkelem róla az egyetlen fennmaradt képet:


[link]


2019. jan. 14. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a szivárványról eddig teljesen másféle elképzelésem volt. :-)
2019. jan. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Szia Peti, írj a Pesten Hallottam csoportba, biztos tudja valaki.
2020. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már 3.5 éve!!

Agyadra ment ez???

2022. okt. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem óvoda, de egy időben a Csodák Palotájában volt egy piros, levágott tetejű Kispolski, mint játék. Ilyen kötött pályára volt rátéve, és kocka alakú kerekei voltak. Kb. 10 éve.
2022. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!