Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki másodszori...

Van itt olyan aki másodszori próbálkozásra tette le a jogsit?

Figyelt kérdés
Tehát elsőre nem sikerült neki
2019. jan. 15. 10:43
 1/7 dirtboy ***** válasza:

forgalmi vizsgára gondolsz?

mert akkor én ilyen vagyok

2019. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Forgalmi nekem is másodszorra sikerült.

Először nagyon elizgultam. De én ilyen vagyok, nem bírom a vizsgahelyzeteket. Már amikor mentem a vizsgára, akkor éreztem, hogy gond lesz.

Másodszorra nyugodtan mentem, mert már tudtam, hogy mire számíthatok, nem volt ismeretlen a szituáció.

2019. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen forgalmira gondolok.

Én nekem ma nem sikerül és nagyon magamalatt vagyok:(

2019. jan. 15. 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, másodszorra már jó lesz. Most már tudod, hogy mire számíthatsz, hogy mire kell odafigyelned.
2019. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem talán csak harmadszorra sikerült.
2019. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is harmadszorra sikerült. Az első kettőn szó szerint remegett a lábam, túlizgultam, inkább én buktattam meg ezzel magam (olyasmiket követtem el, amiket sem a gyakorlóórákon, sem azóta soha). Én a az első két alkalommal a nap végén voltam, és reggeltől kezdve a vizsgáig szépen kicsináltam magam:( - harmadszorra kértem az oktatót, hogy akármikorra is kapunk időpontot, az reggel legyen. Így átmentem, mire felébredtem volna:D


Szóval te is azon gondolkodj el, mit és miért hibáztál. Lehet, hogy még fejlődnöd kell valamiben, lehet, hogy megzavart valami ritka dolog, az is lehet, hogy valami egészen banális és nem a vezetést szorosan érintő faktor miatt buktál meg. Próbáld meghatározni, mi nem volt jó, és azon változtatni!

2019. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem másodjára sikerült. Egyáltalán nem bántam meg, hogy elsőre nem engedtek át... Szomorú voltam, de beláttam, hogy amíg súlyos hibát követek el ne is sikerüljön... Szerencsére másodjára már összeszedtem magam és minden jól ment.
2019. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!