Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányadik próbálkozásra mentete...

Hányadik próbálkozásra mentetek át a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre.

Olyan "szemét" volt a vizsgabiztos, hogy nem buktatott meg, holott lett volna rá módja.

Sokszor a szerencsén is múlik, vannak rendes vizsgabiztosok, akik még segítenek is a tanulónak, bizonyos határokon belül.

2018. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Harmadjára sikerült.
2018. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
B kategóriánál másodjára, C-nél elsőre.
2018. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
B, C elsőre. Most a 10. óránál tartok E-re...Mindegyik vizsgának úgy kezdtem neki,hogy ha elsőre nem akkor remélhetőleg talán majd másodikra...szóval no para volt :) A B-nél volt az,hogy amikor kiderült kivel megyünk csak annyit mondott az oktató,hogy 2 kezem tegyem össze,hogy jó napja legyen és szimpatikus legyek neki.
2018. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Másodjára (B), pedig akkor rosszabbul ment, elsőre "túlóvatoskodtam" a 8 óra előtti csúcsforgalomban szakadó hóban.
2018. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elsőre. Normális volt velem a vizsgabiztos. A városban egyébként elégé féltek tőle,osztálytársaim 1x,volt aki 2x is bukott nála,de teljesen jogos volt a bukásuk,szóval nem kamu záróvonal. Amikor megérkezett az előttem levő vizsgázóval,és láttam,hogy bukás van,nem tanuló vezet kicsit elkezdett leverni a víz. Fiatal csaj kiszállt a kocsiból,elviharzott,elég gyerekesen viselkedett.

Aztán jöttem én a soron,a következő fiatal csaj :)

2018. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

B harmadikra, többi elsőre

(Először az a vizsgabiztos volt aki rutinon előtte csak engem engedett át egy nap 6 emberből..., második alkalommal, meg megszivatott a biztos, lehet kellett volna jattolni, nem tudom, harmadikra csont nélkül meglett)

2018. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Másodjára:) elsőre én rontottam el nagyon de ki izgultam magam eléggé úgyhogy másodjára már semmi probléma nem volt. Pont egy órája jött meg a jogsim:D
2018. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Tegnap sikerült harmadjára. 😅
2018. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Pénteken megyek másodjára.

Először gyalogos miatt buktam,hirtelen fékezve tudtam csak megállni a zebra előtt..pedig rendes vb volt. Mondta,hogy pedig már azt hitte meglesz.

2018. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!