Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális, hogy a KRESZ...

Az normális, hogy a KRESZ vizsgán első próbálkozásra átmentem, mégis úgy érzem, semmit nem tudok a vezetésről?

Figyelt kérdés
Nemsokára kezdem a gyakorlati részét a B kategóriás jogsinak, és nagyon ideges vagyok. Életemben egyszer próbáltam meg vezetni, akkor is össze-vissza rángatott a kormány, félek, hogy ki fog nevetni az oktató...
2018. máj. 24. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oktató ugy fog magyarázni hogy teljesen tekintettel lesz arra hogy most ülsz először autóban, mindnet elfog mondani az alapoktól, 1 órán max a kocsival fogsz ismerkedni elmond mindent gurulsz egy kicsit 2-esben es ennyi utana meg elvisz a következő órákban a gyakorló pályára ahol egy kicsit belelendulhetsz, de nem fog kinevetni.
2018. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlen kinevetne az oktató akkor kapásból kérj másikat!!! Amúgy az a feladata,hogy rendesen megtanítson vezetni még akkor is ha belülről soha nem láttál még autót.
2018. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nevetne ki?

A tanítónéni kineveti az elsősöket, ha nem tudnak olvasni?

2018. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

KRESZ nem egyenlő a vezetéssel.

A közlekedéshez szükséges szabályokat adja, a vezetés pedig az autó kezelésének és a forgalomban való közlekedés ezen szabályoknak a betartásával.


Az oktatótól meg miért félsz?

Naponta találkozik jobb-rosszabb tanulókkal, aztán a végén a többség csak eljut a jogosítvány megszerzéséig.

2018. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A vezetésben az autó kezelése a legkönnyebben elsajátítható. Kb. 1 óra alatt megtanulhatók az alapok. (elindulás, sebességváltás, kanyarodás).


Ami ennél sokkal nehezebb, az az hogy felismerd a forgalmi helyzeteket és megfelelően reagálj rájuk. Ennek az első lépcsőfoka a kresz szabályok ismerete.

2018. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már túlvagyok az első vezetésen, em volt vészes, de elég sokat bénáztam. Azt észrevettem, hogy egyelőre nem igazán tudok több dologra koncentrálni, sokat kellett segítenie az oktatónak.
2018. máj. 26. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:
És kinevetett az oktató?
2018. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem is kiabált szerencsére.
2018. máj. 26. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!