Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megbízható autót...

Milyen megbízható autót ajánlotok ezek után?

Figyelt kérdés
Van egy 2004-es 1.5dci Renault Meganeom. Elég sokat szívok vele(Önindító, generátor,ablaktörlő szerkezet,elektromos ablakemelő, jeladók,csomagtérzár, fűtőventilátor,beragadó kézifék, most pedig injection fault hibaüzi. Ezeket mind egy év alatt produkálta.) így csere lesz. Milyen hasonló méretű, lépcsőshátú autót ajánlanátok helyette? A keret..nem is tudom, max 700-800 ezer ft. Csak benzines érdekel.

2019. jan. 16. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ford Focus 1.6 benzin, esetleg. Azok jók.
2019. jan. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Focus +1
2019. jan. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
VW Bora, Passat B5, Octavia
2019. jan. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Corolla, Almera
2019. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Focus, viszont nezd at mert ha rozsda nyomokat talalsz akkor az se lesz sokkal jobb “kapcsolat”

Esetleg meg Sx4 bar nem tudom ennyi penzert lehet e normalis allapotut kapni

2019. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

annyi pénzért megbízhatót... annyi pénzért fiatal autót nem kapsz, egy több mint 15 éves autónál ha még nem cserélték önindítónak baja lesz,generátornak ...mondhatni várható pont úgy mint egy kuplungcsere stb. Elektromos vackoknál mint ablakemelő stb is bármikor beüthet a probléma.

Ha a neten beírod ezt a hibaüzenetet hát sűrűn előfordul... a probléma oka és széles palettán mozog az olcsó megoldástól a drágáig. Aztán akkor használjuk megint a netet és keress rá az autódra a végén azzal a szóval,hogy típushibák. Amúgy én ezt a kinézett autó esetébe is ajánlom,hogy tudd az alapon kívül mennyi mindenen nem kell meglepődnöd és mennyi mindenre készülhetsz az alapon felül. Nincs rosszabb mint egy hanyag embertől autót venni ,mert akkor a feneketlen kút érzés hamar elkezdődik...nagyon nagyon nézesd át amit veszel.

2019. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Suzuki Ignis.
2019. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ránézek a felsoroltakra.


Lehetséges a nagyobb összeg, de nem tudom, hogy szükséges-e a drágább. Most kezdtem el nézegetni ebben az ársávban és nem nagyon találtam, ezért is fordultam hozzátok. Suzuki sx 4-et és Honda Civic-et nézegettem, azt az összeérőlámpásat. Viszont ezek drágábban mennek jóval.


Keresgéltem már neten a hibaüzenettel kapcsolatban, kismillió gond okozhatja. Holnap viszem szerelőhöz, aztán remélem lesz megoldás.

Persze, utánajárok a típushibáknak, vásárlás előtt mindenképp átnézetem az autót is szerelővel.

2019. jan. 16. 14:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Első szériás Skoda fabia 1.4-és benzines vagy 1.9pdtdi motorral
2019. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Focus 1.8 GHIA. A világból kivisz hiba nélkül.
2019. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!