Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől ehet ennyit?

Mitől ehet ennyit?

Figyelt kérdés

Mitől ehet egy

1.2 -es BMD -s

1 198 CM3 -s, 40 KW -os

motor autópályán 1200KM-en 2L motorolajat?


2019. jan. 16. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az olaj fogyáshoz nincs köze a köbcentinek és a KW-nak. Valószínű hogy a szelepszár szimmeringet kell cserélni, vagy pedig az olaj lehúzó gyűrű a szar.
2019. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem azért írtam bele mert lenne hozzá köze, hanem azért mert itt mindig akad egy troll aki beleköt valamibe gondoltam leírom a motor össz tulajdonságát.
2019. jan. 16. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Valami baja van

vagy pusztán csak a lelkét taposod ki és miután durván pörög,hát fogy az olaj is.

Az enyém fajta híresen szereti az olajat életkortól független, pályán meg aztán pláne.

2019. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3

inkább valami problémára gyanakodnék, előzőleg egy swift volt, azt sem hajtottam másként, mégsem evett meg egy év alatt sem 1L olajat,


kérdés hogy mik lehetnek a gondok ilyen esetben

2019. jan. 16. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:

hiába kérdezed meg 659x, attól nem fog megjavulni az autód.

Leírtam, normálisan, hogy mi baja.

De te biztos jobban tudod, ki az, aki ért hozzá, és ki az, aki nem.

2019. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már megválaszoltuk korábban is mi baja lehet annak a Polo-nak. Használd a kiemelés funkciót inkább
2019. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom kopott a motor, és meg is hajtottad autópályán rendesen. Nem tesz jót ilyen gyenge motornak a nyüstölés. Ebből már motorbontás lesz mindenképp, de véleményem szerint kár is vele foglalkozni, kis értékű autó.
2019. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!