Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidrós kézifék bekötése?

Hidrós kézifék bekötése?

Figyelt kérdés
Hogy lehet bekötni a hidraulikus kéziféket ha nem akarok plusz féknyerget felrakni? Golf 3-rol van szó.
2019. jan. 21. 08:52
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
0%

Ilyen szintű hozzá nem értés mellett neked sehogy!

Egyebkent meg öszintén minek egy 3-as golfba hidrós kézi?!?

2019. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb,ha a skoda 120-as hidraulikus kuplung főmunkahengerét használod fel az építés során.
2019. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.

Így van, nem értek hozzá, és nem is én csinálom. A kérdésedre válaszolva, azért amiért egy skoda fabiaba is belerakják.

Sajnos ha neked az 1.4-es szakadt golf 3-ig terjed az inteligenciád, valószínűleg te sem lehetsz nagy szakértő.


A 2-nak köszönöm az értelmes választ.

2019. jan. 21. 10:11
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
0%

Ja hát ezt mindjárt gondoltam hogy nem te fogod csinálni,te csak úgy megkérdezted.......

Egyebkent nyilván nagyon fontos lehet a fabiaba is a hidrós kézi....lételem,e nélkül autózni sem lehetne!

Egyebként ha a kettes válasszal kisegítve érzed magad,akkor te viszont igazán nagy szakértő lehetsz,és ez a lényeg!Gondolom ezzel hogy 120-as skoda kuplung munkahenger minden világossá vált,és igy most már azonnal tudod hogy mit/hova/hogyan kell majd bekötni a rendszerbe!

2019. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fogadni merek hogy egy te egy kedves Pestmegyei lakos vagy. Meg elég sötét is ahogy látom. Az én autóm lesz de nem én csinálom. Kisegítve nem vagyok vele, de van miböl kiindulni és nézelődni. Sajnos jogi egyetemen nem tanítják a hidraulikus fékrendszerek működését. Sem a motort sem a üvegszálas elemeket nem én csinálom mert nem értek hozzá, bármilyen meglepő, ezt sem tanítják. De attol érdekel és azoknak is utána kérdeztem stb.

De mély elnézésedet kérem ha téged ez a kérdés felzaklatott. Nem volt kötelező válaszolni.

2019. jan. 21. 10:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés. Miéért?? Utcai autóra akarod?

Ha nem 1.4, akkor mi? Tádéí? Az aztán sokkal jobb. Max ha VR6 lenne, akkor esetleg lehet vele nagyzolni. De ha VR6-ra lenne pénz, akkor plusz féknyeregre is lenne.


Az igényes módszert megtalálod ChrisFix YouTube csatornáján. A kókányoláshoz én nem kívánok hozzászólni.

2019. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy D.Brasco pest-megyei?
2019. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Munkanélküli vén csöves éjjel nappal hirdeti itt az igét

Válasz helyett népnevelés minden kommentje

2019. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!