Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapest Szeged távot járnám...

Budapest Szeged távot járnám meg hetente háromszor. Szerintetek ez a gép alkalmas lenne erre?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 22. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akár ez is jó lenne, de ilyen használatra mindenképp dízel kéne. Nincs kicsit több pénzed? Ilyen V40-esben volt 1.9-es dízel is, és az jó motor, nagyon takarékos. És olyan kényelmes az ülése, hogy jobb, mint az előző generációs A8-nak, merem állítani, pedig az sem kényelmetlen.
2019. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ennyi pénzből ilyen igénybevételre?

Éves 50.000 km, csak az ingázás. 1-2 évet megy el gazdaságosan szerintem. Én inkább kétszer ennyiért néznek egy VAG dízelt

2019. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
apró malőr, hogy az autó nem 2002-es, hanem 1998-as gyártású...innentől mindent fenntartással kezelnék
2019. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hamar visszajöhet egy nem széthajtott dízel ára, így inkább olyat vennék (és vettem is).

Évi 52*3*380km=59280, azaz legyen 60ekm.

Fogyasztáson 2.0-s szívó benzinessel 8 liter alá, 1.9 TDI-vel 5 liter alá nem mész, ha pályázol 130-al, így előbbi km költsége 360-as benzinnel 28,8Ft, míg utóbbié 390-es gázolajjal 19,5Ft. A különbség 9,3Ft, ami évi 60 ezres futás mellett 558eFt.

Üzemanyagon ennyit megtakarítva, ha nem valami elátkozott "téjdéít" veszel, akkor jut bőven a szervizelésre és még marad is.

2019. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!